Hlavním programen byl stav mužstva a příprava na nový ročník, kde FC Rento bude obhajovat loňské prvenství. Prezident klubu Michal Kovář přednesl zprávu o přípravě, hráčském kádru a plánu na co nejlepší umístění v letošním ročníku. Bylo vytipováno několik posil, čímž se hráčský kádr nejen posílí, ale především omladí.

Také není zanedbatelný přínos sponzorů na finanční zajištění soutěže. Během jednání byl potvrzen řídící výbor ve složení Michal Kovář, prezident klubu, Milan Fejfar, sportovní ředitel, Dušan Šulc, Roman Mikolášek, Zdeněk Chudoba, členové vedení. Kronikář klubu Miloš Zeman předložil jednak připravovaný záměr kroniky klubu, ale také seznámil přítomné se založením webových stránek klubu, které najdete na www.spoluhraci.cz-fcrento, kde je možno seznámit se s aktuálním stavem klubu a jeho historií.

Na konec jednání po vynikajícím občerstvení z divočáka od mistra kuchaře Zdeňka z restaurace Lucie proběhla plodná diskuse se závěrem: FC Rento je připraveno na další ročník fotbalové soutěže neregistrovaných fotbalistů v roce 2009. Ten začne v dubnu a skončí na podzim, kdy poznáme dalšího vítěze. (mz)