Vítěze prosíme, aby kontaktoval naší sportovní redakci na telefonním čísle 724 790 412. Čeká na něj balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
JC0019 Jan Menčík, Holovousy 8 19
JC0070 Otakar Fendrych, Brdo 11 13
JC0044 Jaromír Jelínek, Jičín 8 13
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 8 13
JC0063 František Lachman, Jičín 8 13
JC0069 Helena Skrbková, Brdo 8 13
JC0021 Daniel Střížka, Hořice 8 13
JC0054 Luděk Drbohlav, Jičín 5 13
JC0005 Hana Jedličková, Jičín 5 13

EVROPSKÁ LIGA (10. – 20. místo)
JC0066 Dušan Koros, Jičín 5 13
JC0016 Tomáš Nálevka, Hořice 5 13
JC0045 Aleš Hlaváček, Hořice 8 10
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 10
JC0065 Tomáš Houška, Jičín 5 10
JC0051 Milan Šimek, Soběraz 5 10
JC0010 Kačka Styblíková, Slatiny 2 10
JC0017 Josef Vydra, Hořice 2 10
JC0002 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 10
JC0081 Karel Šulc, Lužany 8 8
JC0062 Simona Houšková, Jičín 0 8

SYNOT LIGA (21. – 31. místo)
JC0003 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 8 7
JC0049 Vladimír Blíma, Hořice 5 7
JC0008 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 5 7
JC0055 Michal Matura, Semily 5 7
JC0053 František Polák, Jičín 5 7
JC0007 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 2 7
JC0013 Marta Novotná, Hořice 2 7
JC0052 Dagmar Poláková, Jičín 2 7
JC0071 Lukáš Skrbek, Brdo 2 7
JC0068 Romana Skrbková, Brdo 2 7
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 2 7

II. LIGA (32. – 42. místo)
JC0079 Zdeněk Bajer, Jičín 5 5
JC0080 Pavel Bodlák, Kopidlno 5 5
JC0078 Vojtěch Kazda, Nová Paka 5 5
JC0073 Radek Vích, Jinolice 5 5
JC0043 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 0 5
JC0060 Dominik Věchet, Nová Paka 0 5
JC0030 Alois Dejl, Jičín 2 4
JC0033 Martin Dejl, Jičín 2 4
JC0031 Helena Dejlová, Jičín 2 4
JC0024 Martina Dejlová, Louny 2 4
JC0032 Iveta Dejlová, Jičín 2 4

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (43. – 53. místo)
JC0034 Lenka Dejlová, Louny 2 4
JC0035 Lucie Dejlová, Louny 2 4
JC0036 Jan Halčák, Jičín 2 4
JC0037 Kateřina Halčáková, Jičín 2 4
JC0039 Tereza Halčáková, Osenice 2 4
JC0046 Josef Hlaváček, Libunec 2 4
JC0006 Lukáš Jedlička, Jičín 2 4
JC0020 Aleš Lánský, Hořice 2 4
JC0023 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 4
JC0038 Pavel Ozdin, Osenice 2 4
JC0029 Tereza Ozdinová, Osenice 2 4

DIVIZE (54. – 64. místo)
JC0058 Vladimír Pavlata, Jičín 2 4
JC0050 Jiří Roza, Hořice 2 4
JC0011 Jaromír Styblík, Slatiny 2 4
JC0047 Vlastimil Sudek, Libuň 2 4
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň 2 4
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 4
JC0027 Zdeňka Sýkorová, Roveň 2 4
JC0026 Radka Sýkorová, Roveň 2 4
JC0018 Magdaléna Šandová, Hořice -1 4
JC0056 František Vycpálek, Milíčeves -1 4
JC0076 Patrik Matouš, Jičín 2 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (65 – 75. místo)
JC0074 Zdeněk Přikryl, Sobotka 2 2
JC0061 Tomáš Houška ml., Jičín 0 2
JC0072 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 0 2
JC0064 Miluše Svobodová, Milíčeves 0 2
JC0009 Veronika Drašarová, Slatiny 2 1
JC0041 Roman Voldán, Jičín 2 1
JC0042 Hana Voldánová, Jičín 2 1
JC0040 Václav Kameník, Jičín -1 1
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín -1 1
JC0012 Jindřich Novotný, Hořice -1 1
JC0014 Hana Vydrová, Hořice -1 1

OKRESNÍ PŘEBOR (76. – 81. místo)
JC0001 Jiří Tvrz, Duchcov -7 1
JC0059 Oldřich Čapek, Jičín 0 0
JC0075 Zdeněk Matouš, Jičín -1 -1
JC0077 Romana Matoušová, Jičín -1 -1
JC0067 Helena Fendrychová, Brdo -4 -2
JC0057 Jaroslav Patřín, Lužany -4 -2

Výsledky tipovaných zápasů 2. kola
1. Jičín – Dobruška 0:1 2
2. Sobotka – Kunčice 3:0 1
3. Černilov – Hořice 0:3 2
4. Lázně Bělohrad – Třebeš 3:2 1
5. Roudnice – Miletín 1:1 0
6. Kopidlno – Valdice 2:5 2
7. Předměřice – Jičín B 1:2 2
8. Chomutice – Nová Paka 2:4 2
9. Kopidlno B – Lázně Bělohrad B 1:2 2
10. Hořice B – Stará Paka 0:0 0
V deseti duelech padlo celkem 33 branek.