V něm byla tentokrát nejúspěšnější Hana Jedličková z Jičína (JC0049), která dokázala získat jedenáct bodů.
Na vítěze čeká balíček od Královédvorského pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 8 14
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 5 14
JC0013 František Lachman, Jičín 2 14
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 11 11
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 11 11
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 11 11
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 11 11
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 11 11
JC0067 Marta Novotná, Hořice 8 11
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 8 11
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 5 11

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 5 11
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 11 8
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 11 8
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 11 8
JC0018 František Polák, Jičín 11 8
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 8 8
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 8 8
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 8 8
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 8 8
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 8 8
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 8 8

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0017 Dana Rozová, Hořice 8 8
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 8 8
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 5 8
JC0066 Josef Vydra, Hořice 5 8
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 8 5
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 8 5
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 8 5
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 5 5
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 5 5
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 5 5
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 5 5

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 5
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 5 5
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 8 2
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 8 2
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 2
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 5 2
JC0001 Michal Matura, Semily 5 2
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 5 2
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 2 2
JC0052 Václav Kameník, Jičín 2 2
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 2 2

ČFL (45. – 55. místo)
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 2 2
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 0 0
JC0008 Radek Vích, Jinolice 0 0
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 5 -1
JC0024 Martin Dejl, Louny 2 -1
JC0027 Alois Dejl, Jičín 2 -1
JC0042 Martina Dejlová, Louny 2 -1
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 2 -1
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 2 -1
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 2 -1
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 2 -1

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 2 -1
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 -1
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 2 -1
JC0029 Jan Vedral, Brdo 2 -1
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín -1 -1
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín -1 -1
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice -1 -1
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 2 -4
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 2 -4
JC0041 Martin Dejl, Chomutov -1 -4
JC0022 Lucie Dejlová, Louny -1 -4

OKRESNÍ PŘEBOR (67. – 77. místo)
JC0026 Helena Dejlová, Jičín -1 -4
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín -1 -4
JC0040 Jan Halčák, Osenice -1 -4
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín -1 -4
JC0054 Dušan Koros, Jičín -1 -4
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice -1 -4
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň -1 -4
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka -1 -4
JC0072 Simona Houšková, Jičín -4 -4
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 0 -6
JC0016 Jiří Roza, Hořice -1 -7

Výsledky zápasů 2. kola
1. Jičín – RMSK Cidlina 3:0 1
2. Vysoká – Hořice 0:0 0
3. L. Bělohrad – Nové Město⋌2:2 0
4. Roudnice – Sobotka 3:2 1
5. Valdice – Nová Paka ⋌5:0 1
6. Nemyčeves – Milíčeves ⋌2:0 1
7. Kopidlno – Chomutice⋌2:0 1
8. Hořice B – Žlunice ⋌4:4 0
9. Dětenice – Jičíněves ⋌2:0 1
10. Miletín B – Sobotka B ⋌4:2 1
V deseti duelech padlo celkem 37 branek.