Vítězem druhého dějství se stala Jana Havrdová (JC0086), která byla nejblíže výsledné supertrefě. Na vítěze kola čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0061 Veronika Drašarová, Nová Ves n. Popelkou 11 19
JC0032 Jaroslav Novotný, Hořice 11 16
JC0058 Kačka Styblíková, Slatiny 11 16
JC0002 Dominik Věchet, Nová Paka 11 16
JC0053 Kateřina Halčáková, Jičín 8 16
JC0057 Jaromír Styblík, Jičín 8 16
JC0066 Josef Vydra, Hořice 8 16
JC0003 Jaroslav Patřín, Lužany 11 13
JC0004 Milan Šimek, Soběraz 11 13
JC0012 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 13
JC0025 Ondřej Jón, Chomutice 8 13

EVROPSKÁ LIGA (12. – 24. místo)
JC0065 Vojtěch Kazda, Nová Paka 8 13
JC0044 Dušan Koros, Jičín 8 13
JC0029 Jiří Roza, Hořice 8 13
JC0006 Hana Voldánová, Jičín 8 13
JC0050 Martin Dejl, Jičín 5 13
JC0047 Alois Dejl, Jičín 5 13
JC0048 Helena Dejlová, Jičín 5 13
JC0049 Iveta Dejlová, Jičín 5 13
JC0051 Lenka Dejlová, Jičín 5 13
JC0052 Jan Halčák, Jičín 5 13
JC0054 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 13
JC0056 Pavel Ozdin, Osenice 5 13
JC0055 Tereza Ozdinová, Osenice 5 13

SYNOT LIGA (25. – 37. místo)
JC0031 Dana Rozová, Hořice 5 13
JC0021 Vlastimil Sudek, Libuň 5 13
JC0046 Stanislav Sýkora, Roveň 5 13
JC0039 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 13
JC0045 Zdeňka Sýkorová, Roveň 5 13
JC0086 Jana Havrdová, Semily 11 11
JC0062 Jindřich Novotný, Hořice 11 10
JC0060 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Popelkou 8 10
JC0005 Josef Kotnik, Chyjice 8 10
JC0088 Otakar Fendrych, Brdo 8 10
JC0008 Marta Voldánová, Jičín 8 10
JC0069 Tomáš Nálevka, Hořice 5 10
JC0083 Luděk Drbohlav, Jičín 8 8
JC0082 Tereza Halčáková, Osenice 8 8

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (38. – 50. místo)
JC0073 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 8 8
JC0079 Radka Sýkorová, Roveň 8 8
JC0034 Lukáš Skrbek, Brdo 8 7
JC0007 Roman Voldán, Jičín 8 7
JC0068 Hana Vydrová, Hořice 8 7
JC0036 Helena Fendrychová, Brdo 5 7
JC0009 Romana Matoušová, Jičín 5 7
JC0016 Michal Matura, Semily 5 7
JC0014 František Polák, Jičín 5 7
JC0063 Magdaléna Šandová, Hořice 5 7
JC0038 Tomáš Houška, Jičín 2 7
JC0023 Miloš Jón, Chomutice 2 7
JC0087 Zdeněk Bajer, Jičín 5 5

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (51. – 63. místo)
JC0080 Miloslav Dejl, Liberec 5 5
JC0081 Lucie Dejlová, Louny 5 5
JC0084 Hana Jedličková, Jičín 5 5
JC0078 Petra Kozáková, Libošovice 5 5
JC0013 Václav Kameník, Jičín 0 5
JC0059 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Popelkou 11 4
JC0043 Jaroslav Odvárko, Jičín 8 4
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 5 4
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín 5 4
JC0019 Stanislav Kozák, Železnice 2 4
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 2 4
JC0015 Dagmar Poláková, Jičín 2 4
JC0001 Karel Šulc, Lužany 2 4

DIVIZE (64. – 76. místo)
JC0033 František Vycpálek, Milíčeves 2 4
JC0026 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 4
JC0085 Zdenka Styblíková, Slatiny 2 2
JC0072 Pavel Svoboda, Milíčeves 2 2
JC0071 Vojtěch Svoboda, Milíčeves 2 2
JC0075 Radek Vích, Jinolice 2 2
JC0070 David Zelinger, Jičín 2 2
JC0017 Bedřich Šimon, Popovice 0 2
JC0024 Pavlína Jónová, Chomutice 5 1
JC0035 Helena Skrbková, Brdo 5 1
JC0030 Vladimír Blíma, Hořice 2 1
JC0028 Ondřej Krejčí, Nová Paka 2 1
JC0037 Daniel Wojcik, Nová Paka 2 1

KRAJSKÝ PŘEBOR (77. – 87. místo)
JC0076 Zdeněk Přikryl, Sobotka 1 1
JC0011 Zdeněk Matouš, Jičín -1 1
JC0027 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -1 1
JC0018 Oldřich Čapek, Jičín 0 -1
JC0042 Josef Hlaváček, Libunec 0 -1
JC0077 Vratislav Kozák, Libošovice -1 -1
JC0074 Miluše Svobodová, Milíčeves -1 -1
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 2 -2
JC0020 František Lachman, Jičín -1 -2
JC0064 Marta Novotná, Hořice -1 -2
JC0067 Aneta Vydrová, Hořice -4 -5

Výsledky zápasů 2. kola
1. Jičín – Č. Kostelec 1:1 0
2. Sobotka – Hořice 3:2 1
3. Vrchlabí – Lázně Bělohrad 2:6 2
4. Úpice – Miletín ⋌ 3:3 0
5. Kobylice – Kopidlno 2:0 1
6. Jičín B – Valdice 2:0 1
7. Malšovice– Libáň 5:2 1
8. Hořice B – Lázně Bělohrad B 1:5 2
9. Milíčeves – Nová Paka 1:6 2
10. Chomutice – Stará Paka 3:1 1
Supertrefa:
v deseti utkáních padlo 49 branek.