Fotbalové soutěže měly na programu další mistrovské kolo.

Výsledky:

Krajský přebor:

MFK Nové Město n. M. – TJ Lázně Bělohrad 2:0 (1:0). Fakta: Branky: 6. Soumar, 88. Valášek. Lázně Bělohrad: Gall – Hrnčíř, Zejfart, Berger, Loner, Šrám, Kazda, Lánský (84. R. Šorm), Holomba, Odvárko, Topič.

Miloš Killar, trenér Nového Města: „Utkání s šancemi na obou stranách jsme zvládli a díky velkému nasazení i dávce štěstí, které nám dosud chybělo, máme potřebné body.

Hosté výborně kombinovali, jejich přechod do útočné fáze byl velmi rychlý a nebezpečný. O to víc si cením nuly na naší straně. Ale fotbal je jen zábava a tu nám v 55. minutě zkazila situace, kdy se zranil hráč hostů při pádu a musel být převezen do nemocnice. Přeji mu tímto co nejrychlejší uzdravení bez dalších komplikací."

1. A třída:

SK Sobotka – SK Roudnice 2:4 (0:2)

Fakta: Branky: 68. Taneček, 76. Knobloch – 41. a 54. Kmoníček, 38. Kučera, 61. Stoszek. Sobotka: Dušek – Klečal, Halbych, Bárta, Šotka (46. Taneček), Pavlíček (74. Mikulecký), Knobloch, Men, Juriga, Přikryl, Wojcik. ČK: 1:0 (83. Halbych).

1. B třída, skupina A:

TJ Rudník – SK Jičín B 1:0 (1:0)

Fakta: Branka: 20. Starý. Jičín B: Přibyl – Klaban, Krykorka, Šaroun, Bucek, Mikolášek, Kirschner, Nálevka, Zlámal, Sajdl, Mauer.

1. FK Nová Paka – SKP Valdice 6:1 (1:0)

Fakta: Branky: 16., 50., 55., 61. a 62. Rosputniak, 88. Románek (vlastní) – 56. Vích. Nová Paka: Jurčo (73. Frajer) – Sochor (69. Bažík), Rosputniak (76. Vrbka), Povr, Číla, Brádle (80. Bejr), Fišar, Machát, Bláha, Krejčí, Ulrich. Valdice: Maňák – Švec (42. Bydžovský), Karásek (32. Románek), Repka, Sobotka, Vilímek, Špicar, Zugar (81. Klaban), Volšička, Vích, Kubíček.

Zdeněk Lukeš, trenér Nové Paky: „Do dvacáté minuty se hrál vcelku vyrovnaný zápas. Potom jsme začali mít více ze hry a vytvořili si několik vyložených šancí, bez využití. Ve druhém poločase se nám už dařilo střílet i branky a zaslouženě jsme celý zápas vyhráli."