RMSK Cidlina Nový Bydžov – TJ Jiskra Hořice 3:3 (2:3), PK: 5:4. První poločas začali Bydžovští velkou aktivitou, která byla odměněna vedoucí brankou. Už ve druhé minutě promáchl hostující brankář centr z levé strany a domácí pohodlně skórovali do prázdné brány – 1:0.

Po této brance se hrál vyrovnaný fotbal, což se změnilo ve 22. minutě, kdy našel Kuneš z pravé strany milimetrovým pasem Dominika Rosputniaka, který si zpracoval míč mezi dvěma obránci a poté nedal domácímu gólmanovi šanci – 1:1. O čtyři minuty se stav utkání opět měnil. Fátor našel pěkným centrem úplně volného Dominika Rosputniaka a ten si tváří v tvář brankáři s přehledem poradil – 1:2.

Běžela 32. minuta a Hořičtí vedli již o dvě branky! Kněžourek vyzval ke skórování Petra Kolovrátníka a ten sám před bránou nezaváhal – 1:3. S domácími to v tu chvíli nevypadalo dobře a jejich trenér reagoval dvojím střídáním. Ve 37. minutě zahrávala RMSK Cidlina aut u hostující šestnáctky a domácí se i přes těsné bránění dokázali dostat ke střele z úhlu, která zapadla přesně do vzdálenější šibenice – 2:3.

Druhá půle již byla v režii domácích, kteří se snažili dohnat jednobrankové manko. Hořice ale také měly své šance, největší z nich pak Dominik Rosputniak, který zpracoval dobrý centr od Petra Kolovrátníka a pokusil se přehodit vyběhnuvšího brankáře. Bohužel ale přehodil i domácí svatyni. Následně obdržel po škaredém zákroku červenou kartu kapitán domácích Trejbal a vypadalo to, že si hosté v poklidu dokráčí pro vítězství. Opak byl ale pravdou a chvíli nato bylo srovnáno.

V 70. minutě nechali hosté okénko v obraně a po centru z pravé strany Cidlina umístěnou hlavičkou srovnala – 3:3. Od této chvíli hosté vrhli všechny zbylé síly do obrany a snažili se udržet nerozhodný stav, k čemuž jim pomohla i obrovská dávka štěstí, když domácí několikrát trefili tyč a zahodili i další stoprocentní šance.

Fakta: Branky: 2. Jelínek, 37. Petr, 70. Kaliáš – 22. a 26. Rosputniak, 32. Kolovrátník. TJ Jiskra Hořice: Javůrek – Fátor, Vodička, Vodnárek, Prokůpek – Kněžourek (75. Šubr), Šlambera, Kuneš, Hlaváček – Rosputniak, Kolovrátník.