Již 11. srpna začíná mistrovská sezona, kde by chtěl Jičín uspět, a tak jsme se zajímali, co je nového v mužstvu, které by mělo bojovat v popředí tabulky krajského přeboru.

Na otázku jak jste spokojen s posílením mužstva a průběhem letní přípravy nám Jaroslav Matějka, který povede mužstvo společně s Romanem Mikoláškem, odpověděl. „Kromě příchodu Petra Škopána, který přišel na hostování z Libuně, když nás zaujal v jarních zápasech za Sobotku, odehrajeme celý podzim s vlastními hráči, kterým věříme, a tak jsme o žádném posílení neuvažovali.

Z dorostu byl přeřazen nadějný fotbalista Michal Miler. S letní přípravou jsme spokojeni maximálně. Trénujeme třikrát týdně společně A i B tým plus přípravný zápas o víkendu. Na tréninky chodí v průměru pětadvacet hráčů, což je pro nás příjemným překvapením, že v této sportu nepřející době a v době dovolených mají kluci v takovém množství a s takovou chutí čas věnovat se fotbalu."

Mužstvo čekají ještě dva přípravné zápasy, v neděli přivítá Jilemnici (17) a vše vyvrcholí ve středu 8. srpna utkáním s divizním RMSK Nový Bydžov A (18).
A s kým se počítá pro podzimní boje? V brance se obejví Puš a Přibyl, do obrany nastoupí Gaubmann, Řeháček, Drusan, Bucek, Ulvr a Lukáš Haken, v záloze Škopán, Veg, Horáček, Kocourek, Zugar a Tomáš Haken, střílet góly by měli útočníci Vacek, Pluhař či Miler. Hostování v Jičíně ukončili Kanaval, Bažík a Čokina.