V něm tentokrát triumfoval Lukáš Jedlička z Jičína (JC0076), který získal čtrnáct bodů, přičemž odhadl přesný počet branek v daném kole.
Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 11 80
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 8 74
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 14 71
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 5 71
JC0013 František Lachman, Jičín 8 68
JC0018 František Polák, Jičín 5 68
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 5 68
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 8 65
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 8 65
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 8 65
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 5 65

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 11 62
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 11 62
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 8 62
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 8 62
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 5 62
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 5 62
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 2 62
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 8 59
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 8 59
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 5 59
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 14 56

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 11 56
JC0017 Dana Rozová, Hořice 11 56
JC0024 Martin Dejl, Louny 8 56
JC0027 Alois Dejl, Jičín 8 56
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 8 56
JC0042 Martina Dejlová, Louny 8 56
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 8 56
JC0040 Jan Halčák, Osenice 8 56
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 8 56
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 8 56
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 8 56

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 56
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 5 56
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 56
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 2 56
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 8 53
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 8 53
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 8 53
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 8 53
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 8 53
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 53
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 5 53

ČFL (45. – 55. místo)
JC0054 Dušan Koros, Jičín 5 53
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 5 53
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 0 51
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 11 50
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 11 50
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 11 50
JC0067 Marta Novotná, Hořice 8 50
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 2 50
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 11 48
JC0016 Jiří Roza, Hořice 11 47
JC0052 Václav Kameník, Jičín 2 47

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0001 Michal Matura, Semily 2 47
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 11 44
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 8 44
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 5 44
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 42
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 0 42
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 2 41
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 2 41
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 2 41
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 2 41
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 39

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín 5 38
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 2 38
JC0066 Josef Vydra, Hořice 8 35
JC0072 Simona Houšková, Jičín 0 30
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 2 26
JC0029 Jan Vedral, Brdo -4 23
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín 2 20
JC0031 Romana Skrbková, Brdo -1 20
OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice -1 12
JC0008 Radek Vích, Jinolice 2 9
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice -4 9
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1

Výsledky zápasů 9. kola
1. Jičín – Jaroměř 1:1 0
2. Nové Město – Hořice 1:3 2
3. L. Bělohrad – Libčany 1:5 2
4. Nový HK – Sobotka 9:1 1
5. Nová Paka – Miletín 1:4 2
6. Jičín B – Dolní Kalná 1:0 1
7. Valdice – RMSK Cidlina B 1:3 2
8. Kopidlno – Libáň 2:1 1
9. Nemyčeves – Stará Paka 2:1 1
10. Chomutice – Žlunice 0:3 2
V deseti duelech padlo celkem 41 branek.