SK Miletín B – SKP Valdice B 6:4 (3:1). Branky: Vondrouš, Filounek, Machačka, Zdeněk, Balihar, Kulhánek – Drbohlav, R. Sedlák, V. Kubíček, M. Kubíček. Rozhodčí: Novotný, bez karet. Padesátka diváků, která přišla o miletínské pouti, byla velmi spokojena.

TJ Sokol Libáň B – Sokol Železnice B 2:2 (1:1). Branky: Tu Hai Lin z pen., J. Vondráček – R. Pikeš, J. Rohlíček. Rozhodčí: Hron, bez karet. Diváci: 60. Ve vyrovnaném utkání spravedlivá dělba bodů.

FC Žeretice – Sokol Dětenice 0:0. Rozhodčí: Pikeš. ŽK: 2:0. Diváci: 60. I tady se body dělily, když v prvním poločase měli více ze hry hosté, po změně stran domácí.

1. FK Nová Paka B – SK Hošek Robousy B 4:0 (1:0). Branky: J. Dlabola, M. Bouchner, P. Šnajdr, Z. Malý. Rozhodčí: Šamko. ŽK: 1:1. Diváci: 54. Hosté přijeli v jedenácti, ve druhém poločase se hrálo na jednu branku.

SK Češov – S.K. Podskalan Podhradí B 7:2 (1:1). Branky: Ouhrabka 4, Čonka, Ježek, Benda – Šebek 2. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:4. ČK: 0:2 (Šebek, Půhoný), Diváci: 53. Domácí nezačali vůbec dobře, prohrávali 0:1 a 1:2. Potom využili početní převahy a kanonýr Ouhrabka během osmi minut zaznamenal hattrick.

Sokol Chomutice B – Sokol Stará Paka B 0:6 (0:2). Branky: J. Blažek, O. Krejčí a V. Kazda po 2.

Předehrávka: Sokol Libuň – Sokol Dětenice 1:1 (0:0). Branky: Tyrychtr z pen. – Jiří Šolc. Rozhodčí: Šamko. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Hrál se pohledný fotbal, domácí by potřebovali jednoho až dva fotbalisty, kteří dokáží proměnit stoprocentní příležitosti.⋌(epá)

1. 1. FK Nová Paka B ⋌18 14 2 2 64:14 44
2. SK Češov ⋌17 11 4 2 57:25 37
3. Sokol Dětenice ⋌17 11 4 2 35:16 37
4. SK Miletín B ⋌17 8 3 6 56:39 27
5. Sokol St.ará Paka B ⋌17 8 3 6 34:23 27
6. FC Žeretice⋌ 18 6 8 4 37:28 26
7. Sokol Železnice B ⋌16 7 4 5 32:23 25
8. SK Hošek Robousy B ⋌16 7 1 8 33:34 22