Zatímco to první gól nepřineslo, sledovalo ho téměř 300 diváků, v tom druhém padlo deset branek a bylo vyhecované od začátku až do samého konce. Máme i první mužstvo, které už inkasovalo sto gólů!

Sokol Libuň – Sokol Železnice B 0:2 (0:0). Branky: Mika, Břeský. Rozhodčí: Šamko. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Nevyhrál lepší tým, domácí po vyrovnaném prvním poločasu ve druhém „umřeli" na produktivitu.

SK Češov – FC Žeretice 7:3 (2:2). Branky: Ouhrabka 3, Čonka 2, Skrbek, Strnad – Jebavý ml., Nydrle, Lejdar. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Nydrle). Diváci: 58. Sousedské derby bylo vyhecované od začátku až do samého konce. Domácí v prvním poločase dvakrát prohrávali, ale vždy dokázali vyrovnat. Rozhodnutí přinesl zřejmě úsek mezi 46. – 47. minutou, kdy Ouhrabka dvakrát skóroval.

SK Hošek Robousy B – Sokol Dětenice 3:3 (2:1). Branky: Wedlich, Kalfeřt, F. Materna – Antoš, Šolc, Rykl. Rozhodčí: Václavík. ŽK: 1:2. Diváci: 56. Vyrovnané utkání s možností výhry na obou stranách.

S.K. Podskalan Podhradí B – TJ Sokol Libáň B 0:2 (0:0). Branky: Vondráček 2. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Za úmorného nedělního vedra vydolovali tři body „na kopci" hosté.

Sokol Stará Paka B – 1. FK. Nová Paka B 0:0. Rozhodčí: Vitvar – P. Novotný (LB), Šorm. ŽK: 13. Diváci: 270. V sousedském derby spravedlivá dělba bodů.

Mužstvo SK Miletín B mělo volno. Předehrávka 28. května: Sokol Chomutice B – SKP Valdice B 1:1 (1:0). Branky: Votápek – Stejskal. Rozhodčí: Haken.

1. 1. FK Nová Paka B ⋌23 18 4 1 84: 13 58
2. Sokol Dětenice ⋌23 15 5 3 51: 23 50
3. SK Češov ⋌22 12 6 4 66: 46 42
4. Sokol Stará Paka B ⋌22 11 5 6 57: 28 38
5. SK Miletín B ⋌22 11 5 6 70: 44 38
6. FC Žeretice ⋌23 9 9 5 53: 36 36
7. SK Hošek Robousy B ⋌22 11 3 8 58: 42 36
8. Sokol Železnice B ⋌22 9 6 7 40: 30 33