V něm tentokrát triumfoval Josef Hlaváček z Libunce (JC0053), který získal čtrnáct bodů, přičemž byl nejblíže přesnému počtu vstřelených branek v daném kole. Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 11 91
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 14 88
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 11 82
JC0013 František Lachman, Jičín 11 79
JC0018 František Polák, Jičín 11 79
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 11 76
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 11 76
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 5 76
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 14 73
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 11 73
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 11 73

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 11 73
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 11 73
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 8 73
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 8 73
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 5 73
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 14 70
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 11 70
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 8 70
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 8 70
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 8 70
JC0054 Dušan Koros, Jičín 14 67

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 11 67
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 11 67
JC0017 Dana Rozová, Hořice 11 67
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 11 67
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 14 64
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 11 64
JC0027 Alois Dejl, Jičín 8 64
JC0024 Martin Dejl, Louny 8 64
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 8 64
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 8 64
JC0042 Martina Dejlová, Louny 8 64

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0040 Jan Halčák, Osenice 8 64
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 8 64
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 8 64
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 8 64
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 5 64
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 11 61
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 8 61
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 8 61
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 8 61
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 8 61
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 8 61

ČFL (45. – 55. místo)
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 8 61
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 5 61
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 61
JC0016 Jiří Roza, Hořice 11 58
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 8 58
JC0067 Marta Novotná, Hořice 8 58
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 8 58
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 5 58
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 8 56
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 5 56
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 11 55

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 11 55
JC0052 Václav Kameník, Jičín 8 55
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 11 52
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 8 52
JC0001 Michal Matura, Semily 5 52
JC0066 Josef Vydra, Hořice 14 49
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 11 49
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 8 49
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 8 49
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 5 46
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 5 44

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 2 44
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov -1 41
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín -1 37
JC0072 Simona Houšková, Jičín 5 35
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 8 34
JC0029 Jan Vedral, Brdo 8 31
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín 2 22
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 2 22

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0008 Radek Vích, Jinolice 5 14
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice -1 8
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice -4 8
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1

Výsledky zápasů 10. kola
1. Vysoká – L. Bělohrad 3:2 1
2. Dobruška – Jičín 1:2 2
3. Hořice – Slavia HK 1:0 1
4. Sobotka – Týniště 2:2 0
5. Dolní Kalná – Valdice 4:1 1
6. Malšovice – Jičín B 3:0 1
7. Miletín – Rudník 4:3 1
8. Železnice – Nemyčeves 2:0 1
9. Žlunice – Podhradí 5:1 1
10. Milíčeves– Kopidlno 1:1 0
V deseti duelech padlo celkem 38 branek.