Hosté, vedeni zkušeným Vladimírem Sedláčkem z Mladé Boleslavi, předvedli bojovný výkon, založený na kondici a maximálním důrazu, který byl často na hranici pravidel.

1. FK Nová Paka – FC Karbo Benátky nad Jizerou 2:1 (1:1). Branky: Povr, Pivrnec – Korec. Skóre zápasu otevřel pěknou pohotovou střelou z voleje novopacký Jirka Povr. Vyrovnání přišlo ještě do poločasu neméně pěkným gólem Michala Korce, jehož střela skončila v horním rohu domácí branky. Oba kolektivy se snažily ve druhé půli strhnout vítězství na svoji stranu. S tím přicházely i šance před oběma brankami. Vzhledem k tomu, že střelci na obou stranách měli vychýlenou mušku, utkání směřovalo k remízovému rozuzlení.

V závěru zápasu se však domácím podařila pěkná křídelní kombinační akce, na jejímž konci byl Michal Pivrnec, který nekompromisně uklidil míč do soupeřovy sítě. Svěřenci trenéra Josefa Hlouška tak opět zvítězili o jednu branku. I když v přípravě nejde ani tak o výsledek, každé vítězství však má svoji cenu. Stejně tomu tak bylo i v případě tohoto utkání s velice kvalitním celkem, který je po podzimní části na pátém místě Středočeského krajského přeboru a rozhodně se netají ambicemi toto postavení v jarní části mistrovských utkání ještě výrazně vylepšit.

Nutno podotknout, že střední Čechy hrají, na rozdíl od ostatních krajů, o minimálně dvě postupová místa do divize. V dalším přípravném utkání přivítají Novopačtí na Slovanech 23. února od 10 hodin SK Libčany, účastníka krajského přeboru, který po podzimu obsazuje bronzovou příčku tabulky. ⋌(axe)