Domácí si zatím připsali tři nerozhodné výsledky. Remíza se tak nakonec asi dala očekávat. Jiskra může znovu litovat neproměněných příležitostí a v tomto případě i ztráty dvou bodů, byť s velmi kvalitním a zkušeným soupeřem, který v loňském ročníku bojoval do poslední chvíle o postup do divize.

Jiskra Hořice – SK Libčany 0:0. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří však svoji převahu vyjádřili jen počtem rohových kopů. Domácí se oklepali kolem 20. minuty, kdy z toho hned byla stoprocentní šance. Za obranu se dostal Michálek, hostující gólman byl hodně vysunutý z branky a Michálkův lob skončil na boční síti. Ve 27. minutě trefil tvrdou ranou tyč domácí branky hostující Jiřík. Ve 44. minutě se chvěla branková konstrukce i na druhé straně po střele J. Laciny, když se míč od břevna odrazil na brankovou čáru a následně ven z branky. V 55. minutě postupoval sám na branku D. Lacina, ale bohužel finální fáze selhala a bylo po šanci. Poté měli hosté opět trochu více ze hry a dvě dobré střely zlikvidoval brankář Žižka. V závěru utkání měli domácí velkou šanci, kdy v 88. minutě hlavičkoval Palm po rohovém kopu do tyče.

Domácí Jiskra tak stále čeká na plný bodový zisk. Protrhnout střeleckou smůlu bude mít příležitost o nadcházejícím víkendu, kdy v neděli cestuje do Broumova (16.30).

Fakta – rozhodčí: Pavel Vítek (Náchod). ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (89. Jedlička). Diváků: 220. Hořice: Žižka – Vávra, Melaga, Ruml, Rubeš – Palm, Krušina (83. Kočí) – D. Lacina (58. A. Pour), J. Lacina, Nečesaný – Michálek (72. Skalský).⋌(dopa)