Krajský přebor: SK Jičín A – RMSK Cidlina A 3:0 (0:0). Mužstvo před zápasem vědělo, že uspět může pouze bojovným výkonem bez hrubých chyb. Od začátku začala obě mužstva aktivně. Do první šance se dostali hosté z úhlu ve 12. minutě, Puš byl ale pozorný. V 15. minutě zahrávali hosté trestný kop z pětadvaceti metrů a jen těsně minuli pravý horní roh jičínské branky! V 18. minutě zahrozil i Jičín, Klaban přihrál Hakenovi, ale jeho střela těsně minula Strýhalovu branku. Jičín bojoval, ale vypracované šance brankou neskončily. Hosté hrozili hlavně centry ze stran, ale i jim chyběla přesnost, nebo dobře zasáhla jičínská obrana. Ve 33. minutě se ocitl hostující hráč sám ve vápně Jičína, ale jeho střela byla včas zblokována.

V poslední minutě prvního poločasu se po dlouhém autu dostal do velké šance Miler, ale špatně trefil!
Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivně s cílem strhnout vítězství na svou stranu. Celé domácí mužstvo ale bojovalo a výsledek se dostavil v 59. minutě, po dlouhém autu z pravé strany si na míč v malém vápně naskočil nejvyšší hráč na hřišti Jiří Macháček a hlavou o vzdálenější tyč dostal domácí do vedení 1:0! Tato branka ještě více hnala hostující hráče dopředu, ale jičínská obrana pracovala spolehlivě. Rozhodující okamžik utkání nastal v 73. minutě, po rohu hostů dvakrát zázračně vyrazil z brankové čáry střely bydžovských hráčů Macháček a z následného útoku přihrál unikající Haken před branku volnému Tomáši Klabanovi a ten konečně protrhl svoje střelecké trápení – 2:0!

V 79. minutě trefil po úniku zleva Haken břevno. V 83. minutě pro změnu střílel ve stoprocentní šanci těsně vedle levé tyče. V 87. minutě unikl Tomáš Klaban, předložil míč před branku Kocourkovi a ten pečetil vítězství brankou na 3:0! V poslední minutě postupoval sám na Strýhala střídající Horáček, ale stejně jako na hradecké Slavii neproměnil! Utkání skončilo vítězstvím domácích. Mužstvo zápas odbojovalo jako tým a dokázalo si, že se dá hrát i s velkým favoritem soutěže vyrovnaná partie.

Fakta: Branky: 59. Macháček, 74. Klaban, 87. Kocourek. Jičín: Puš – Materna, Macháček, Ulvr, Veg T. – Míka, Kocourek (88. Krykorka), Miler (85. Mészáros M.), Haken T., Klaban (89. Horáček) – Kraus (76. Khun).
Miroslav Jeník, trenér Jičína: „Výhry nad jedním z favoritů celé soutěže, který určitě bude hrát o nejvyšší příčky, si velmi ceníme! Po vyrovnaném a kvalitním průběhu prvního poločasu byl v tom druhém důležitý náš první gól. Pak jsme vykopávali z prázdné branky a hned z protiútoku dali druhý gól, což bylo rozhodující. Nikoho z jednotlivců vyzdvihovat nebudu, spokojen jsem byl s kolektivním výkonem všech hráčů."

FK Vysoká n. L. – Jiskra Hořice 0:0, PK: 5:4. Hořice: Žižka – Vodnárek (73. Lacina), Ruml, Palm D., Šeda – Kuneš P., Melaga (66. Kuneš J.), Rozsévač, Tomáš (78. Šlambera) – Nečesaný, Vávra.

Josef Vydra, vedoucí mužstva Hořic: „První bod v soutěži jsme získali díky dobré defenzivě a hlavně výbornému Žižkovi v brance. Penaltovou loterii jsme měli výborně rozehranou, ale druhý bod jsme domácím doslova darovali. Výborně utkání zvládla trojice rozhodčích."

1. B třída, skupina A: TJ Dvůr Králové B – SK Miletín 9:2 (6:1). Fakta: Branky: 9. vlastní, 11., 25., 65. a 86. Samler, 20. a 30. Otradovský, 16. Novák, 80. Gábor – 40. Bartoníček, 51. Novotný. Miletín: Richter – Nosek (46. Němeček), Novotný, Krušina, Bartoníček, Machačka, Ročín, Krátký, Vondrouš, Kulina, Urban (80. Kulhánek).

Antonín Kraus, vedoucí Miletína: „Ostudný výkon a výsledek hovoří za vše."
SKP Valdice – 1. FK Nová Paka 5:0.

Marcel Bažík, trenér Nové Paky: „Hodnocení zápasu je pro mě jednoduché. Z jeden a půl šance bychom neuspěli ani v okresní soutěži. Problém je, že toto již není okres ale „B" třída. Mrzí mě nezodpovědnost některých hráčů. Domácí nás předčili úplně ve všem a zaslouženě nás vytrestali pěti brankami!"
JičínB – Rudník – nehráno.

Jiří Klaban, vedoucí mužstva Jičína B: „Utkání nebylo odehráno, neboť hosté oznámili, že z důvodu malého počtu hráčů k utkání nenastoupí!"

Jan Jelínek, trenér Rudníku: „K zápasu odcestovalo pouhých sedm hráčů, auto s dalšími pěti už ani nevyrazilo. Ostatní hráči upřednostnili své zájmy a potřeby před fotbalem!"   (re, kla)