SK Slávia Praha jun. – 1. FK Nová Paka/RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:4 (1:2). Původně avizovaným soupeřem měl být starší dorost sešívaných, ale nakonec se jednalo o prvoligovou slávistickou juniorku. Domácí celek, vedený trenérem Danielem Šmejkalem, byl posílen několika fotbalisty širšího kádru A mužstva (Čonka, Škutka…) a právě i díky tomu je pro svěřence Viktora Pařízka a Martina Novotného toto vítězství velice cenné. Hosté se po pětadvaceti minutách hry dostali do dvoubrankového vedení, domácí však dokázali během dalších dvou minut snížit na rozdíl kontaktního gólu. Vyrovnání zařídil v pětašedesáté minutě fotbalista se slavným slávistickým jménem Ondřej Bejbl.

Poté se Novopacko-novobydžovským podařilo domácím odskočit opět o dvě branky, o které se postarali Ondřej Janouch a Tomáš Bastin. Konečné slovo však měli opět slávisté, kteří snížili Františkem Liškou na konečných 3:4.

Zápas měl poměrně dobrou úroveň. Oba kolektivy se pomalu dostávají do finální části přípravného období. Zatímco domácí sehrají již generálku na jarní mistrovské boje v neděli 23. února na UMT v Edenu proti Třebíči, hosté si v předposledním přípravném utkání pozvali ve stejný den na UMT do Chudonic fotbalisty SK Libčany, účastníka Královéhradeckého krajského přeboru. Začátek zápasu je stanoven na 13.30 hodin.

Branky: 27. Vondráček, 65. Bejbl, 85. Liška – 16. Janda, 25. Ptáček, 74. Janouch, 83. Bastin. 1. FK Nová Paka/RMSK Nový Bydžov: Bartalský (75. Božič) – Vaněk (46. Rozsévač), Ptáček, Faitl, Jisl (46. Motyčka) – Labík (46. Mokošín), Věchet (46. Žalman), Blažej, Janda – Macháček (75. Bastin) – Bastin (46. Janouch). Trenéři Viktor Pařízek a Martin Novotný, vedoucí Vladimír Žalman, masér Jiří Vojtěch. ⋌(axe)