Trojice nejúspěšnějších hráčů okresní části podzimní fotbalové Tip ligy, která čítala dvanáct kol, převzala ceny od partnerů oblíbené soutěže (pivovar Tambor, Elektro Berry, JAKO).

Vítěz mimo jiné obdržel sud piva Tambor a dres fotbalistů FC Hradec Králové s podpisy hráčů druholigového A mužstva, který do soutěže věnoval partner klubu i soutěže firma TEAMline, výhradní dovozce sportovního vybavení značky JAKO.

Celkovým šampiónem populární tipovací soutěže čtenářů Hradeckého deníku se stal Petr Jedlička z Hradce Králové (108 bodů), na druhém místě skončil Filip Firbacher z Chlumce nad Cidlinou (102 bodů) a třetí příčku obsadil Miloš Uher z Hořic v Podkrkonoší (96 bodů).

Dohromady jsme v oblíbené tipovací soutěži registrovali 270 hráčů (201 mužů a 69 žen).

„Jsem samozřejmě šťastný, ale dá se říct, že to byla souhra náhod. Nejsem nijaký vášnivý tipér, spíš jen s kolegy z práce zkoušíme pravidelně tipovat, no a letos to takhle vyšlo. Říkal jsem si, že jedno kolo by mohlo vyjít, ale že vyjde celá sezona, to je víceméně štěstí. Do posledního kola jsem nevěřil. Detailně jsem začal sledovat pořadí až poté, co jsem vyhrál šesté kolo. Kluci mě v práci začali hecovat, tak jsme to pak sledovali víc. Do té doby to bylo takové volnější. Přesto bylo ještě hodně kol před námi," uvedl šťastný vítěz Petr Jedlička.

V příštím týdnu se rozjíždí celokrajská hokejová Tip liga a šampion podzimního fotbalového dílu bude znovu u toho. „Určitě budeme tipovat také, tuhle soutěž jedeme s kamarády celoročně," usmál se Jedlička, ale zároveň přiznal, že je větší fanoušek fotbalu.

Petr Jedlička se také coby vítěz okresní části zúčastnil Superfinále v rámci celých východních Čech o elektrokolo APACHE ENERGY, hlavní cenu ovšem nezískal.