TJ Lázně Bělohrad - RMSK Nový Bydžov 5:4 (2:0). Domácí Po prvním poločase však domácí vedli. Ve druhém dějství byla k vidění veliká přestřelka, po které už však hosté manko nedohnali .

Fakta: Branky: 13. a 89. Rychecký, 33. L. Michálek, 76. L. Jezbera, 79. Berger. TJ Lázně Bělohrad: Gall Wagenknecht, Velich (86. J. Loner), Kazda, D. Michálek Berger, L. Michálek (70. Vích), Lánský, Hrnčíř (62. Šorm) Odvárko (70. L. Jezbera), Rychecký.

Lukáš Čížek, trenér Lázní Bělohradu: „Pro oko diváka se hrál pěkný, zajímavý a dramatický zápas. My jsme jasně ovládli první poločas, kdy jsme hosty přehrávali, byli aktivní, měli šance, ale využili jsme pouze dvě a vedli v přestávce 2:0. Hned po zahájení druhého poločasu jsme inkasovali kontaktní branku a od této chvíle byl naopak soupeř lepším týmem. Začal nás přehrávat, jak herně, tak fyzicky. Vypracoval si spoustu střeleckých pokusů. My se již spoléhali spíše na brejkové situace a ty se nám naštěstí dařily proměňovat. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 5:4, což se muselo divákům líbit. Každý tým byl jasně lepší jeden poločas, nám se podařilo pouze vstřelit více branek."