Smolný zápas má za sebou hořický nováček. Magnetem neděle byl bezesporu zápas Trutnov – Jičín.

Hořice – Slavia HK 2:2
Josef Vydra, vedoucí hořického mužstva: „Zápas mnoho fotbalové kvality nepřinesl. Byl příliš často přerušován a hra ani nemohla nabrat plynulost. Opět jsme nezvládli konec zápasu a tentokrát i závěr první půle. Asi musíme navrhnout aby se hrálo jen čtyřicet minut."

Olympia HK – L. Bělohrad 1:1
Lukáš Čížek, bělohradský trenér: „Nesmírná spokojenost s předvedeným výkonem a hlavně bodem. Kluci se přesvědčili, že se dá hrát s každým soupeřem. Ve druhém poločase jsme měli několik slibných šancí, zejména Rychecký a Loner. Soupeře jsme v tu chvíli přehrávali, a pokud bychom dokázali přesně zakončit, troufnu si tvrdit, že jsme sahali i po třech bodech. Chtěl bych ocenit morálku celého mužstva, Lánský dohrával se zraněním. Všichni bojovali!"

Trutnov – Jičín 2:1
Jaroslav Matějka, Roman Mikolášek, jičínští trenéři: „Velice těžké utkání, které jsme dobře rozehráli, když jsme zaznamenali branku v sedmé minutě zápasu. Domácí však působili fotbalovějším dojmem a měli balón více na svých kopačkách. Do poločasu se jim podařilo vyrovnat a ve druhém vstřelit vítězný gól, na který jsme i přes závěrečnou snahu nedokázali odpovědět. Domácím blahopřejeme k zisku tří bodů, rozhodčím děkujeme za kvalitní výkon."⋌(re)