HOŘICE - LÁZNĚ BĚLOHRAD 0:4
V derby před 450 diváky přivítaly Hořice soupeře z Lázní Bělohradu. Čekalo se vyrovnané utkání, ale opak byl pravdou. Domácí byli po celé utkání bezzubý do útoku, naopak bělohradským fotbalistům se dařilo.
V 18. minutě se po zaváhání domácího stopera prosadil Odvárko.

Rozhodující moment zápasu přišel v poslední minutě prvního poločasu, kdy se nádhernou střelou do šibenici prosadil Lánský a zvýšil na 2:0. Ani v druhém poločase se domácím nedařilo dostat do útoku a tak znovu udeřili hosté a to ještě dvakrát.

JIČÍN  - CHLUMEC NAD CIDLINOU 0:3
Třetí okresní zástupce v krajském přeboru Jičín doma nestačil na Chlumec nad Cidlinou, když mu podlehl vysoko 0:3.
Část utkání se odehrála v prudkém dešti a za silné bouřky. Jičín však nezvládl konec prvního poločasu, když dovolil hostům dvakrát skórovat. V 38. minutě po rohovém kopu se po míči „vrhl“ na zadní tyči hlavou špatně hlídaný hostující Kycelt a dostal hosty do vedení.

Ve 43. minutě zaútočili po levé straně hosté, dostali se do vápna a zpětný centr na penaltu našel nabíhajícího Kučeru, který překonal Puše podruhé. Definitivně rozhodnuto bylo pět minut před koncem utkání, kdy třetí branku hostů přidal chytrým lobem Labík.

„Bohužel jsme vysoko prohráli, první velkou šanci jsme neproměnili, naopak soupeř se za silného lijáku a bouřky dostal do dvougólového vedení po našich chybách. Ve 2. poločase jsme kontaktní branku vstřelit nedokázali a i vytvořit si více nadějných příležitostí bylo pro nás složité. Hosté si naopak v závěru výhru pojistili třetí brankou a tak zaslouženě odjíždí z Jičína se třemi body,“ řekl zklamaný trenér Jičína Miroslav Jeník.

Další známé výsledky:
Jaroměř - Č. Kostelec 2:0, Cidlina - Rychnov 3:0, Náchod - Třebeš 4:1, Libčany - Kostelec n.O. 3:0, Nové Město - Slavia Hradec 1:1 (pen. 4:5), Vrchlabí - Vysoká 5:1.

16. N. Město 28 20:82 16
Rozhodčí Marek Pilný se v neděli vrátil k pískání v duelu Malé Svatoňovice - MFK Trutnov C.
Sudí Pilný začal zhurta: první minuta, žlutá karta