FK Lázně Bělohrad-Pecka – SK Libčany 1:1 (1:0). Po počátečním oťukávání v 8. minutě si naběhl do brankové příležitosti Míra Rychecký a domácí vedli 1:0. Škoda, že se mu nepodařilo vyřešit následující šance, do kterých se ještě dostal. Za zmínku stojí situace, kdy byl sražen hostujícím obráncem v pokutovém území a dobré příležitosti, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.

V celém střetnutí bylo šancí snad na tři utkání a ztráta dvou bodů všechny domácí po zápase hodně mrzela. Přesto, že Bělohradští měli tolik šancí, soupeř hrál v poli vyrovnanou partii. Po jedné střele k tyči se hostům podařilo v 68. minutě vyrovnat. Přes veškerou snahu se už domácím do konce nepodařilo výsledek zvrátit. Následující týden čekají bělohradské fotbalisty zápasy pravdy, a to v neděli v České Skalici a v úterý doma s Policí nad Metují.
Fakta – branky. 8. Rychecký – 68. Jelínek. Rozhodčí Kvaček (KFS Pardubice). ŽK: 2:2. Diváků: 220. Poločas: 1:0. FK Lázně Bělohrad/Pecka: Malý – Marek, Lánský, Kazda, Dytrych – Šrám, Wagenknecht, Jakub Loner, Blažek (85. Hartl) – Rychecký, Suchánek (75. Miloslav Loner.

Josef Košátko, bělohradský trenér: „Mužstvo podalo velmi dobrý výkon, soupeře jsme eliminovali, nemáme se za co stydět, chyběly jen ty tři body. Všichni plnili taktické pokyny, perfektní obrana i protiútok, remíza je výsledkem špatné koncovky." ⋌(bs)

1. Lhota p. L.⋌ 22 16 2  4 55:20 50
2. Olympia HK⋌ 22 12 5  5 53:27 41
3. Týniště n. O.⋌ 22 12 5  5 51:29 41
4. Jičín⋌ 22 11 7  4 55:33 40
5. Dvůr Kr. B⋌ 22 11 6  5 52:39 39
6. Slavia HK⋌ 22 11 4  7 42:34 37
7. Libčany⋌ 22  9 7  6 39:34 34
8. Kratonohy⋌ 22  9 6  7 52:35 33