Samotným portským fotbalistům příliš do smíchu asi nebude, neboť úvodní "pokoronavirové" utkání nezvládli podle svých představ, když prohráli na hřišti Famalicaa 1:2. Jméno autora jejich jediné branky však obletělo svět.

Fotbalista Manchesteru United Max Taylor
Rakovina ho nezastavila. Mladík se vyléčil a podepsal vysněnou smlouvu

Poté, co se domácí krátce po poločasové přestávce ujali vedení, se totiž v 74. minutě snesl centr z levé strany až před branku celku ze severu Portugalska, kde na něj už číhal útočník se jménem ne nepodobným názvu viru, který několik měsíců strašil takřka celý svět.

Zdroj: Youtube

A sedmadvacetiletý Jesus Corona se nemýlil a po šikovném zpracování nekompromisně vyrovnal. Internet pak pochopitelně zaplavily pobavené reakce fanoušků, bohužel pro hosty však jeho třetí ligový gól v probíhající sezoně nakonec k bodům nevedl, když o chvíli později rozhodl o výhře domácích Pote.

Samotný fotbalista však bude mít možná brzy opět důvod k radosti, protože o něj údajně projevila zájem londýnská Chelsea. Je tak možné, že po Portugalsku bude brzy Corona řádit i v Anglii.