„Auto bylo po pěti hodinách nalezeno Policií ČR. Vůbec jsem kvůli tomu nespal, ale dovezl jsem si ho domů. Auto má bohužel něco za sebou,“ napsal jeden z hráčů Luštěnic na svůj profil v neděli dopoledne s poděkováním všem, kdo sdíleli informaci o tom, že se vozidlo pohřešuje.

Podle policejní mluvčí středočeské policie Vlasty Suchánkové bylo po vozidle bezprostředně po oznámení vyhlášeno celostátní pátrání. Necelých pět hodin poté na něj natrefila policejní hlídka obvodního oddělení Česká Skalice v Královéhradeckém kraji.

Z utkání I. A třídy mezi mělnickou Pšovkou a Luštěnicemi se odehrál pouze první poločas.
Fotbal v Mělníku narušil zloděj v kabině Luštěnic, ztratilo se dokonce i auto

„Po krátkém pronásledování vozidlo zastavilo, osoby z něj utekly, nicméně policisté je zadrželi. Jednalo se o celou osádku vozu, dva muže a jednu ženu. V současné době jsou všichni tři zadržení. O dalších úkonech bude ve spolupráci s mělnickou policií rozhodnuto v nejbližší době,“ informovala Vlasta Suchánková s tím, že kdo a jak se podílel na trestné činnosti, bude předmětem dalšího šetření.

Spolu s klíči od celkem tří vozidel, z nichž jedním z místa činu ujel(i), si pachatel(é) po násilném vniknutí do kabin přes okno ve sprchách odnesl(i) také šest mobilních telefonů, platební karty a hotovost ve výši dvacet tisíc korun. Čtyři telefony byly nalezeny poté, co se jich na útěku zbavil(i).

Fotbalisté Horní Police (modrá) při utkání proti Sosnové
Dostali pět červených, i když rozhodčímu roztrhali karty. Měl náhradní

Na krádež hosté přišli během poločasové přestávky, utkání bylo ihned poté předčasně ukončeno a mělo by se dohrávat v náhradním termínu. V mělnickém klubu podobnou událost nepamatují.

Fotogalerie z prvního poločasu utkání: