Pátým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro páté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Dušan Koros (JC0025). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří páté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 5. kola

1. Jičín – Hořice  1  (5:3)
2. Rychnov – Libčany  2 (0:6)
3. Lázně Bělohrad – Třebechovice  1 (4:3)
4. Solnice – Sobotka  0 (0:0)
5. Jičín B – Dolní Kalná  2  (1:3)
6. Bílá Třemešná – Miletín  2 (0:5)
7. Kobylice – Nová Paka  0   (1:1)
8. Železnice – Kopidlno  1  (3:1)
9. Lužany – Chomutice  1  (3:0)
10. Žlunice – Libáň  2   (1:2)

Supertrefa: 42 branek

Pořadí po 5. kole

Fortuna liga (1. – 3. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 7 57
JC0003 Marta Novotná, Hořice 13 54
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 7 54

Fortuna národní liga (4. – 10. místo)
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 13 51JC0005 Dominik Palm, Hořice 10 51
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 10 50
JC0025 Dušan Koros, Jičín 13 48
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 10 48
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 10 48
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 7 48

ČFL (11. – 17. místo)
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 10 46
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 7 45
JC0007 Jiří Roza, Hořice 7 45
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 10 44
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 10 44
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 10 44
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 10 43

Divize (18. – 40. místo)
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 13 42
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 10 42
JC0001 Patrik Palm, Hořice 10 42
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 10 42
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 7 42
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 7 42
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 7 42
JC0010 Martin Dejl, Louny 7 42
JC0016 Alois Dejl, Jičín 7 42
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 7 42
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 7 42
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 7 42
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 7 42
JC0024 Martina Dejlová, Louny 7 42
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 7 42
JC0034 František Polák, Jičín 7 42
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 7 42
JC0008 Dana Rozová, Hořice 7 42
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 7 42
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 7 42
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 7 42
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 7 42
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 7 42

Krajský přebor (41. – 50. místo)
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 10 41
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 10 41
JC0061 Petr Štrait, Butoves 10 39
JC0026 Simona Houšková, Jičín 7 39
JC0036 Michal Matura, Semily 7 39
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 10 38
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 38
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 10 38
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 7 38
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 10 35

I. A třída (51. – 61. místo)
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 13 34
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 10 34
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 7 32
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 7 29
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 7 29
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 7 29
JC0051 Olda Čapek, Jičín 10 28
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice 1 27
JC0047 Václav Kameník, Jičín 7 22
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 4 20
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 1 20

I. B třída (62. – 66. místo)
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 7 19
JC0066 B. Šimon, Jičín 1 17
JC0065 Josef Mládek, Jičín 0 16
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 7 15
JC0068 Monika Vlková, Jičín 1 12

Okresní přebor (67. – 68. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno -2 -2

Pořadí - družstva:

VYDROVI 21 159
NOPA Hořice 33 138
HAKLOVA 24 135
MY 30 132
KEMPES TÝM 30 129
Slovan Liberec 21 126
Slovan Louny 21 126
Sokol Dětenice 21 126
SK Jičín 21 126
Sokol Libuň 21 126
POMAPO 21 123
LUKY TÝM 33 111
Bělohrad power 24 97
PAT MAT 21 96