Desátým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro desáté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Martin Dejl (JC0010). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesněji odhadl Supertrefu. Ti, kteří desáté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na zajímavou výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 10. kola

1. Jičín – Police 1  (2:1)
2. Hořice – Červený Kostelec 2  (1:2)
3. Lokomotiva HK – Lázně Bělohrad 1  (8:0)
4. Náchod B – Sobotka 1  (1:0)
5. Úpice – Nová Paka 1  (4:1)
6. Miletín – Kobylice 1  (5:0)
7. Jičín B – Železnice 2  (0:1)
8. Kopidlno – Bílá Třemešná 1  (6:1)
9. Robousy – Nemyčeves 1  (3:2)
10. Dětenice – Jičíněves 1   (3:1)

Supertrefa: 42 branek

Pořadí po 10. kole

Jednotlivci:

Fortuna liga (1. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 10 92

Fortuna národní liga (2. – 4. místo)
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 10 90
JC0005 Dominik Palm, Hořice 7 89
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 7 86

ČFL (5. – 9. místo)
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 13 85
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 13 83
JC0025 Dušan Koros, Jičín 10 83
JC0003 Marta Novotná, Hořice 10 83
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 10 82

Divize (10. – 29. místo)
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 16 80
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 16 80
JC0010 Martin Dejl, Louny 16 80
JC0016 Alois Dejl, Jičín 16 80
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 16 80
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 16 80
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 16 80
JC0024 Martina Dejlová, Louny 16 80
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 16 80
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 16 80
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 16 80
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 16 80
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 16 80
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 16 80
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 16 80
JC0034 František Polák, Jičín 13 80
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 13 80
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 10 80
JC0001 Patrik Palm, Hořice 10 80
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 7 80

Krajský přebor (30. – 45. místo)
JC0036 Michal Matura, Semily 13 77
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 7 77
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 16 76
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 13 76
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 13 76
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 13 76
JC0007 Jiří Roza, Hořice 13 74
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 7 74
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 13 73
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 7 71
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 70
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 10 70
JC0026 Simona Houšková, Jičín 13 69
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 4 69
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 10 67
JC0008 Dana Rozová, Hořice 10 65

I. A třída (46. – 61. místo)
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 10 64
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 13 61
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 7 61
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 0 61
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 13 60
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 10 60
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 10 56
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 10 55
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 4 55
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 0 52
JC0061 Petr Štrait, Butoves 0 50
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 4 49
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 8 39
JC0051 Olda Čapek, Jičín 10 33
JC0047 Václav Kameník, Jičín 7 33
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 5 28

I. B třída (62. – 69. místo)
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 10 27
JC0066 B. Šimon, Jičín 7 25
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice 1 23
JC0065 Josef Mládek, Jičín 7 21
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno 4 18
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12
JC0071 Jan Havrda, Jičín 10 10
JC0072 M. Reslová, Jičín 10 10

Okresní přebor (70. – 72. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0070 Jakub Růžička, Žeretice 0 1

Pořadí - družstva:

VYDROVI 24 258
Slovan Louny 48 240
Sokol Dětenice 48 240
Slovan Liberec 48 240
Sokol Libuň 48 240
SK Jičín 48 240
POMAPO 39 237
NOPA Hořice 27 234
MY 39 228
KEMPES TÝM 33 222
HAKLOVA 33 219
PAT MAT 27 204
Bělohrad power 20 175
LUKY TÝM 27 175