Osmým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro osmé balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Dušan Koros (JC0025). Ten využil nejlepšího postavení.

Ti, kteří osmé kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 8. kola

1. Jičín – Rychnov  1  (3:2)
2. Hořice – Police  0  (1:1)
3. Sobotka – Týniště  0  (2:2)
4. Náchod B – Lázně Bělohrad  1  (4:1)
5. Nová Paka – Bílá Třemešná  1  (10:0)
6. Miletín – Skřivany  1  (2:0)
7. Jičín B – Dvůr Králové B  2  (1:3)
8. Dolní Kalná – Železnice  2  (1:3)
9. Kopidlno – Staré Buky  0  (4:4)
10. Lužany – Stará Paka  2   (2:4)

Supertrefa: 50 branek

Pořadí po 8. kole

Jednotlivci:

Fortuna liga (1. – 2. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 4 75
JC0005 Dominik Palm, Hořice 4 72

Fortuna národní liga (3. – 11. místo)
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 8 70
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 7 69
JC0003 Marta Novotná, Hořice 4 69
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 1 69
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 1 68
JC0025 Dušan Koros, Jičín 10 66
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 7 66
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 4 63
JC0001 Patrik Palm, Hořice 4 63

ČFL (12. – 18. místo)
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 7 62
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 10 60
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 7 60
JC0034 František Polák, Jičín 4 60
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 4 60
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 2 60
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 4 59

Divize (19. – 36. místo)
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 4 57
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 4 57
JC0010 Martin Dejl, Louny 4 57
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 4 57
JC0016 Alois Dejl, Jičín 4 57
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 4 57
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 4 57
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 4 57
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 4 57
JC0024 Martina Dejlová, Louny 4 57
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 4 57
JC0036 Michal Matura, Semily 4 57
JC0007 Jiří Roza, Hořice 4 57
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 4 57
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 4 57
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 4 57
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 4 57
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 4 57

Krajský přebor (37. – 51. místo)
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 1 56
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 1 56
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 1 56
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny -2 56
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 4 55
JC0008 Dana Rozová, Hořice 4 51
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 5 50
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 4 50
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 4 50
JC0061 Petr Štrait, Butoves 0 50
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny -2 50
JC0026 Simona Houšková, Jičín -1 49
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 10 47
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 4 47
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 1 47

I. A třída (52. – 61. místo)
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. -2 46
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 1 45
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 1 44
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. -2 43
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 2 42
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 4 35
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 2 26
JC0047 Václav Kameník, Jičín 0 26
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 5 24
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice -2 24

I. B třída (62. – 66. místo)
JC0051 Olda Čapek, Jičín 0 23
JC0066 B. Šimon, Jičín 0 18
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 1 16
JC0065 Josef Mládek, Jičín 0 14
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12

Okresní přebor (67. – 70. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno 4 7
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0070 Jakub Růžička, Žeretice 0 1

Družstva:

VYDROVI 12 213
NOPA Hořice 15 192
POMAPO 12 177
KEMPES TÝM -3 174
Slovan Louny 12 171
Sokol Dětenice 12 171
Slovan Liberec 12 171
HAKLOVA 12 171
SK Jičín 12 171
Sokol Libuň 12 171
MY 3 168
PAT MAT 15 159
Bělohrad power 8 135
LUKY TÝM -3 133