Sedmým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro sedmé balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Patrik Matouš (JC0053). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesnější Supertrefu. Ti, kteří sedmé kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 7. kola

1. Dobruška – Jičín  2  (1:2)
2. Chlumec B – Hořice  0  (1:1)
3. Třebechovice – Sobotka  0  (0:0)
4. Lázně Bělohrad – Nepolisy  0  (3:3)
5. Bílá Třemešná – Jičín B  1  (4:0)
6. Žacléř – Kopidlno  1  (3:1)
7. Staré Buky – Nová Paka  2  (0:6)
8. Dvůr Králové B – Miletín  2  (1:3)
9. Železnice – Vrchlabí B  0  (3:3)
10. Milíčeves – Lužany  0   (2:2)

Supertrefa: 39 branek

Pořadí po 7. kole

JEDNOTLIVCI:

Fortuna liga (1. – 3. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 1 71
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice -2 68
JC0005 Dominik Palm, Hořice 4 68

Fortuna národní liga (4. – 10. místo)
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 1 67
JC0003 Marta Novotná, Hořice 1 65
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 1 62
JC0028 Tomáš Houška, Jičín -2 62
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 1 59
JC0001 Patrik Palm, Hořice 1 59
JC0040 Milan Šimek, Soběraz -2 59

ČFL (11. – 20. místo)
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 7 58
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 4 58
JC0025 Dušan Koros, Jičín -2 56
JC0034 František Polák, Jičín -2 56
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín -2 56
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 4 55
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín -2 55
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín -2 55
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary -2 55
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín -2 55

Divize (21. – 40. místo)
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 1 53
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín -2 53
JC0013 Jiřina Černá, Jičín -2 53
JC0010 Martin Dejl, Louny -2 53
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec -2 53
JC0016 Alois Dejl, Jičín -2 53
JC0012 Lucie Dejlová, Louny -2 53
JC0011 Lenka Dejlová, Louny -2 53
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín -2 53
JC0017 Helena Dejlová, Jičín -2 53
JC0024 Martina Dejlová, Louny -2 53
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín -2 53
JC0036 Michal Matura, Semily -2 53
JC0007 Jiří Roza, Hořice -2 53
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň -2 53
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň -2 53
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň -2 53
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň -2 53
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov -2 53
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 1 52

Krajský přebor (41. – 51. místo)
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 2 51
JC0026 Simona Houšková, Jičín 1 50
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice -2 50
JC0061 Petr Štrait, Butoves -2 50
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. -5 48
JC0008 Dana Rozová, Hořice -2 47
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 7 46
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 1 46
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -2 46
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 1 45
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov -4 45

I. A třída (52. – 61. místo)
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -5 44
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 7 43
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 2 43
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín -2 40
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 1 37
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 4 31
JC0047 Václav Kameník, Jičín 4 26
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice 1 26
JC0059 Jiří Vitík, Jičín -7 24
JC0051 Olda Čapek, Jičín -5 23

I. B třída (62. – 66. místo)
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín -4 19
JC0066 B. Šimon, Jičín 1 18
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 1 15
JC0065 Josef Mládek, Jičín -2 14
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12

Okresní přebor (67. – 70. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno -2 3
JC0070 Jakub Růžička, Žeretice 1 1

DRUŽSTVA:

VYDROVI 0 201
NOPA Hořice 3 177
KEMPES TÝM 6 177
POMAPO -6 165
MY -6 165
Sokol Libuň -6 159
SK Jičín -6 159
Slovan Liberec -6 159
Sokol Dětenice -6 159
Slovan Louny -6 159
HAKLOVA -3 159
PAT MAT 18 144
LUKY TÝM -2 136
Bělohrad power 0 127