Pro první balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Stanislav Fejfar (JC0018). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří první kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry
se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 1. kola

1. Jičín – Sobotka  1 (6:0)
2. Hořice – Kostelec n. O.  2 (0:3)
3. Rychnov n. Kn. – Lázně Bělohrad  0 (1:0)
4. Dobruška – RMSK Cidlina  2 (0:7)
5. Třebeš – Vysoká n. L.  1 (3:0)
6. Nepolisy – Nemyčeves  1 (6:0)
7. Nová Paka – Kocbeře  1 (4:0)
8. Dvůr Králové B – Miletín  nehráno
9. Vrchlabí B – Železnice  1 (1:0)
10. Kopidlno – Skřivany  1 (4:1)

Supertrefa: 36 branek

Pořadí - jednotlivci

FORTUNA:LIGA (1. – 2. místo)
JC0018 Stanislav Fejfar, Bartoušov 17 17 JC0016 Aleš Fejfar, Bartoušov 17 17

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (3. – 4. místo)
JC0012 Michal Matura, Semily 14 14
JC0009 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 14 14

FORTUNA ČFL (5. – 17. místo)
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 11 11
JC0050 Pavel Fikar, Tereziny Dary 11 11
JC0042 Simona Houšková, Jičín 11 11
JC0053 Jaromír Jelínek, Jičín 11 11
JC0054 Miloš Jón, Chomutice 11 11
JC0048 Václav Kameník, Jičín 11 11
JC0043 Patrik Matouš, Jičín 11 11
JC0003 Marta Novotná, Hořice 11 11
JC0001 Patrik Palm, Hořice 11 11
JC0011 František Polák, Jičín 11 11
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 11 11
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 11 11
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 11 11

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (18. – 39. místo)
JC0032 Ludmila Bittnerová, Jičín 8 8
JC0033 Jiřína Černá, Jičín 8 8
JC0036 Miloslav Dejl, Liberec 8 8
JC0030 Martin Dejl, Louny 8 8
JC0039 Alois Dejl, Jičín 8 8
JC0038 Helena Dejlová, Jičín 8 8
JC0037 Iveta Dejlová, Jičín 8 8
JC0034 Lucie Dejlová, Louny 8 8
JC0029 Lenka Dejlová, Louny 8 8
JC0035 Martina Dejlová, Louny 8 8
JC0028 Kateřina Halčáková, Louny 8 8
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 8 8
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 8 8
JC0049 Květoslav Košťák, Veliš 8 8
JC0055 Stanislav Kozák, Železnice 8 8
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 8 8
JC0027 Zdeňek Sýkora, Roveň 8 8
JC0025 Stanislav Sýkora, Roveň 8 8
JC0031 Radka Sýkorová, Roveň 8 8
JC0026 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 8
JC0052 Milan Šimek, Soběraz 8 8
JC0008 Robert Zhouf, Konecchlumí 8 8

AM GNOL I. A TŘÍDA (40. – 50. místo)
JC0022 Veronika Čapková, Nová Ves n. P. 5 5
JC0020 Jaromír Dvořák, Jičín 5 5
JC0021 Marie Dvořáková, Jičín 5 5
JC0051 Dušan Koros, Jičín 5 5
JC0045 Zdeňek Matouš, Jičín 5 5
JC0019 Vladislav Nováček, Jičín 5 5
JC0004 Dana Rozová, Hořice 5 5
JC0023 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 5
JC0013 Josef Vydra, Hořice 5 5
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 5
JC0007 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 5

JAKO I. B TŘÍDA (51. – 54. místo)
JC0017 Marek Fejfar, Bartoušov 2 2
JC0047 Miroslav Kracík, Jičín 2 2
JC0044 Romana Matoušová, Jičín 2 2
JC0024 Jaromír Styblík, Slatiny 2 2

OKRESNÍ PŘEBOR (55. místo)
JC0005 Jiří Roza, Hořice -1 -1

Pořadí - družstva

1. místo
FEJFÁRCI 36 36
POMAPO 36 36
3. místo
NOPA Hořice 30 30
4. místo
BUKOVÁCI 27 27
VYDROVI 27 27
Tom tým 27 27
7. místo
SK Jičín 24 24
Slovan Liberec 24 24
SK Sobotka 24 24
Slovan Louny 24 24
Sokol Libuň 24 24
12. místo
PAT-MAT 18 18
13. místo
MY 15 15
HAKLOVA 15 15
15. místo
KEMPES TÝM 12 12