Dvanáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro dvanácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Vladimír Blíma (JC0006). Ten se nejlépe popasoval se zápasy tohoto kola, když získal 13 bodů.

Ti, kteří dvanácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci na dílčí výhru.

Tip ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 12. kola

1. Dobruška – Jičín 1 (2:0)
2. Hořice – Sobotka 1 (6:2)
3. Lázně Bělohrad – Kostelec n. O. 2 (0:1)
4. Červený Kostelec – Třebeš 0 (1:1)
5. Kopidlno – Bílá Třemešná 2 (3:5)
6. Dolní Kalná – Železnice 1 (3:2)
7. Nová Paka – Nemyčeves 0 (2:2)
8.  Žlunice – Dětenice 0 (4:4)
9. Libáň – Jičín B/Valdice 2 (2:4)
10. Jičíněves – Lázně Bělohrad B 2 (2:6)

Supertrefa: 52 branek

Pořadí po 12. kole

JEDNOTLIVCI:

FORTUNA:LIGA (1. místo)
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 10 106

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 11. místo)
JC0012 Michal Matura, Semily 10 97
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 10 97
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 10 97
JC0049 Květoslav Košťák, Veliš 7 97
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 7 97
JC0009 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 4 95
JC0011 František Polák, Jičín 10 94
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 7 88
JC0001 Patrik Palm, Hořice 7 88
JC0029 Lenka Dejlová, Louny 4 88

FORTUNA ČFL (12. – 31. místo)
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 13 85
JC0022 Veronika Čapková, Nová Ves n. P. 10 85
JC0052 Milan Šimek, Soběraz 10 85
JC0051 Dušan Koros, Jičín 7 85
JC0032 Ludmila Bittnerová, Jičín 4 85
JC0033 Jiřína Černá, Jičín 4 85
JC0036 Miloslav Dejl, Liberec 4 85
JC0030 Martin Dejl, Louny 4 85
JC0039 Alois Dejl, Jičín 4 85
JC0035 Martina Dejlová, Louny 4 85
JC0037 Iveta Dejlová, Jičín 4 85
JC0034 Lucie Dejlová, Louny 4 85
JC0038 Helena Dejlová, Jičín 4 85
JC0028 Kateřina Halčáková, Louny 4 85
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 4 85
JC0044 Romana Matoušová, Jičín 4 85
JC0027 Zdeňek Sýkora, Roveň 4 85
JC0025 Stanislav Sýkora, Roveň 4 85
JC0026 Zdeňka Sýkorová, Roveň 4 85
JC0031 Radka Sýkorová, Roveň 4 85

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (32. – 46. místo)
JC0004 Dana Rozová, Hořice 10 82
JC0020 Jaromír Dvořák, Jičín 10 79
JC0021 Marie Dvořáková, Jičín 10 79
JC0019 Vladislav Nováček, Jičín 10 79
JC0043 Patrik Matouš, Jičín -2 79
JC0059 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 7 77
JC0003 Marta Novotná, Hořice 7 76
JC0024 Jaromír Styblík, Slatiny 7 76
JC0054 Miloš Jón, Chomutice 7 73
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 4 73
JC0055 Stanislav Kozák, Železnice 7 70
JC0042 Simona Houšková, Jičín 4 70
JC0050 Pavel Fikar, Tereziny Dary 0 69
JC0023 Kateřina Styblíková, Slatiny 4 67
JC0013 Josef Vydra, Hořice 1 67

AM GNOL I. A TŘÍDA (47. – 55. místo)
JC0008 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 65
JC0007 Václav Zhouf, Konecchlumí 7 62
JC0061 Zdenka Styblíková, Slatiny 4 62
JC0005 Jiří Roza, Hořice 4 61
JC0045 Zdeňek Matouš, Jičín 1 61
JC0060 Klára Styblíková, Slatiny 10 59
JC0053 Jaromír Jelínek, Jičín 0 59
JC0057 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 4 53

JAKO I. B TŘÍDA (56. – 63. místo)
JC0047 Miroslav Kracík, Jičín 4 48
JC0016 Aleš Fejfar, Bartoušov -1 48
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 1 46
JC0058 Josef Masopust, Mlázovice 1 42
JC0048 Václav Kameník, Jičín 10 37
JC0018 Stanislav Fejfar, Bartoušov -7 18
JC0064 Zdeněk Bajer, Jičín 4 17
JC0063 Bedřich Šimon, Jičín 7 14
JC0066 Jan Bradna, Vitiněves 0 13

OKRESNÍ PŘEBOR (64. – 66. místo)
JC0062 Oldřich Čepek, Jičín 0 4
JC0017 Marek Fejfar, Bartoušov -4 0
JC0065 Jakub Růžička, Nemyčeves 0 -5

DRUŽSTVA:

1. místo
POMAPO 30 288
2. místo
VYDROVI 18 270
3. místo
Slovan Louny 12 255
SK Sobotka 12 255
Slovan Liberec 12 255
Sokol Libuň 12 255
SK Jičín 12 255
8. místo
Tom tým 15 243
9. místo
MY 30 237
10. místo
KEMPES TÝM 21 228
HAKLOVA 27 228
12. místo
PAT-MAT 3 225
13. místo
BUKOVÁCI 13 222
14. místo
NOPA Hořice 15 210
15. místo
KEMPES TÝM 2 21 189
16. místo
FEJFÁRCI -12 66