Šestým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro šesté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Pavel Fikar (JC0004). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří Šesté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 6. kola

1. Hořice – Rychnov  2  (0:3)
2. Černilov – Jičín  1 (2:1)
3. Sobotka – Lázně Bělohrad  1 (3:1)
4. Jaroměř – Kunčice  1 (2:1)
5. Nová Paka – Žacléř  1  (6:0)
6. Kopidlno – Kobylice  1 (4:0)
7. Úpice – Železnice  2   (1:3)
8. Dětenice – Žlunice  1  (1:0)
9. Robousy – Lužany  1  (2:0)
10. Jičíněves – Nemyčeves  2   (1:5)

Supertrefa: 36 branek

Pořadí po 6. kole

Fortuna liga (1. – 2. místo)
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 16 70
JC0042 Josef Vydra, Hořice 13 70

Fortuna národní liga (3. – 8. místo)
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 16 66
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 13 64
JC0005 Dominik Palm, Hořice 13 64
JC0003 Marta Novotná, Hořice 10 64
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 13 61
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 13 61

ČFL (9. – 17. místo)
JC0001 Patrik Palm, Hořice 16 58
JC0034 František Polák, Jičín 16 58
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 16 58
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 10 58
JC0025 Dušan Koros, Jičín 10 58
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 19 57
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 13 57
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 13 57
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 13 57

Divize (18. – 40. místo)
JC0036 Michal Matura, Semily 16 55
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 13 55
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 13 55
JC0010 Martin Dejl, Louny 13 55
JC0016 Alois Dejl, Jičín 13 55
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 13 55
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 13 55
JC0024 Martina Dejlová, Louny 13 55
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 13 55
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 13 55
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 13 55
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 13 55
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 13 55
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 13 55
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 13 55
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 13 55
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 13 55
JC0007 Jiří Roza, Hořice 10 55
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 13 54
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 10 53
JC0061 Petr Štrait, Butoves 13 52
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 10 52
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 10 52

Krajský přebor (41. – 50. místo)
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 13 51
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 13 51
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 51
JC0026 Simona Houšková, Jičín 10 49
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 8 49
JC0008 Dana Rozová, Hořice 7 49
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 7 49
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 4 49
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 48
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 10 45

I. A třída (51. – 61. místo)
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 10 44
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 10 42
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 7 41
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 10 39
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 7 36
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 7 36
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 11 31
JC0051 Olda Čapek, Jičín 0 28
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 7 27
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice -2 25
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 8 23

I. B třída (62. – 66. místo)
JC0047 Václav Kameník, Jičín 0 22
JC0066 B. Šimon, Jičín 0 17
JC0065 Josef Mládek, Jičín 0 16
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš -5 14
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12

Okresní přebor (67. – 69. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno 7 5
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4

Pořadí - družstva:

VYDROVI 42 201
NOPA Hořice 36 174
KEMPES TÝM 42 171
POMAPO 48 171
MY 39 171
Sokol Libuň 39 165
SK Jičín 39 165
Slovan Liberec 39 165
Sokol Dětenice 39 165
Slovan Louny 39 165
HAKLOVA 27 162
LUKY TÝM 27 138
Bělohrad power 30 127
PAT MAT 30 126