Třetím kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro třetí balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Jindřich Novotný (JC0002). Ten nejlépe odhadl Supertrefu a díky tomu ovládl toto kolo.

Ti, kteří třetí kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 3. kola

1. Vlašim – Hradec Králové 0 (0:0)
2. Jičín – Vysoká n. L. 0 (0:0)
3. Sobotka – RMSK Cidlina 1 (2:0)
4. Hořice – Slavia HK 2 (0:3)
5. Chlumec – Lázně Bělohrad 1 (5:1)
6. Nová Paka – Dvůr Králové B 1 (3:0)
7. Kopidlno – Nemyčeves 0 (2:2)
8.  Dolní Kalná – Miletín 1 (1:0)
9. Stará Paka – Žlunice 1 (3:1)
10. Robousy – Hořice B 0 (1:1)

Supertrefa: 25 branek.

Pořadí po 3. kole

FORTUNA:LIGA (1. – 2. místo)
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 4 28
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 4 28

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (3. – 29. místo)
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 10 25
JC0013 Josef Vydra, Hořice 10 25
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 7 25
JC0042 Simona Houšková, Jičín 7 25
JC0032 Ludmila Bittnerová, Jičín 4 25
JC0033 Jiřína Černá, Jičín 4 25
JC0036 Miloslav Dejl, Liberec 4 25
JC0039 Alois Dejl, Jičín 4 25
JC0030 Martin Dejl, Louny 4 25
JC0029 Lenka Dejlová, Louny 4 25
JC0038 Helena Dejlová, Jičín 4 25
JC0034 Lucie Dejlová, Louny 4 25
JC0035 Martina Dejlová, Louny 4 25
JC0037 Iveta Dejlová, Jičín 4 25
JC0050 Pavel Fikar, Tereziny Dary 4 25
JC0028 Kateřina Halčáková, Louny 4 25
JC0053 Jaromír Jelínek, Jičín 4 25
JC0043 Patrik Matouš, Jičín 4 25
JC0012 Michal Matura, Semily 4 25
JC0011 František Polák, Jičín 4 25
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 4 25
JC0025 Stanislav Sýkora, Roveň 4 25
JC0027 Zdeňek Sýkora, Roveň 4 25
JC0026 Zdeňka Sýkorová, Roveň 4 25
JC0031 Radka Sýkorová, Roveň 4 25
JC0009 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 4 25
JC0001 Patrik Palm, Hořice 1 25

FORTUNA ČFL (30. – 41. místo)
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 7 22
JC0049 Květoslav Košťák, Veliš 4 22
JC0055 Stanislav Kozák, Železnice 4 22
JC0003 Marta Novotná, Hořice 1 22
JC0044 Romana Matoušová, Jičín 7 19
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 7 19
JC0008 Robert Zhouf, Konecchlumí 7 19
JC0022 Veronika Čapková, Nová Ves n. P. 4 19
JC0020 Jaromír Dvořák, Jičín 4 19
JC0021 Marie Dvořáková, Jičín 4 19
JC0019 Vladislav Nováček, Jičín 4 19
JC0052 Milan Šimek, Soběraz 4 19

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (42. – 48. místo)
JC0045 Zdeňek Matouš, Jičín 7 16
JC0051 Dušan Koros, Jičín 4 16
JC0023 Kateřina Styblíková, Slatiny 4 16
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 4 16
JC0007 Václav Zhouf, Konecchlumí 4 16
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 1 16
JC0024 Jaromír Styblík, Slatiny 1 16

AM GNOL I. A TŘÍDA (49. – 59. místo)
JC0016 Aleš Fejfar, Bartoušov -4 15
JC0059 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 4 14
JC0047 Miroslav Kracík, Jičín 7 13
JC0054 Miloš Jón, Chomutice 1 13
JC0004 Dana Rozová, Hořice 1 13
JC0018 Stanislav Fejfar, Bartoušov -4 12
JC0061 Zdenka Styblíková, Slatiny 4 11
JC0057 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 1 11
JC0060 Klára Styblíková, Slatiny 1 11
JC0048 Václav Kameník, Jičín 0 11
JC0005 Jiří Roza, Hořice 4 7

JAKO I. B TŘÍDA (60. – 61. místo)
JC0058 Josef Masopust, Mlázovice 0 4
JC0017 Marek Fejfar, Bartoušov -4 3

Pořadí - družstva

1. místo
VYDROVI 18 81
2. místo
SK Sobotka 12 75
SK Jičín 12 75
Slovan Liberec 12 75
POMAPO 12 75
Sokol Libuň 12 75
Slovan Louny 12 75
8. místo
NOPA Hořice 12 72
9. místo
Tom tým 15 63
10. místo
BUKOVÁCI 15 60
PAT-MAT 18 60
12. místo
MY 12 57
13. místo
KEMPES TÝM 9 51
14. místo
HAKLOVA 12 45
15. místo
KEMPES TÝM 2 6 36
16. místo
FEJFÁRCI -12 30