Jedenáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro jedenácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Pavel Fikar (JC0004). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesněji odhadl Supertrefu. Ti, kteří jedenácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na zajímavou výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 11. kola

1. Kostelec n. O. – Hořice  2  (0:3)
2. Vrchlabí – Jičín  1  (2:0)
3. Sobotka – Roudnice  1  (2:0)
4. Lázně Bělohrad – Velké Poříčí  1  (1:0)
5. Kobylice – Jičín B  2  (0:1)
6. Žacléř – Miletín  2  (0:4)
7. Nová Paka – Vrchlabí B  1  (5:0)
8. Železnice – Dvůr Králové B  1  (3:1)
9. Kopidlno – Úpice  2  (1:2)
10. Žlunice – Milíčeves  2   (1:7)

Supertrefa: 33 branek

Pořadí po 11. kole

Jednotlivci:

Fortuna liga (1. místo)
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 13 103

Fortuna národní liga (2. – 4. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 10 102
JC0005 Dominik Palm, Hořice 10 99
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 13 98

ČFL (5. – 9. místo)
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 13 96
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 10 96
JC0034 František Polák, Jičín 13 93
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 13 93
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 16 92

Divize (10. – 14. místo)
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 13 90
JC0036 Michal Matura, Semily 13 90
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 10 90
JC0025 Dušan Koros, Jičín 7 90
JC0003 Marta Novotná, Hořice 7 90

Krajský přebor (15. – 35. místo)
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 13 87
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 13 87
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 11 87
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 11 87
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 11 87
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 7 87
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 7 87
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 7 87
JC0016 Alois Dejl, Jičín 7 87
JC0010 Martin Dejl, Louny 7 87
JC0024 Martina Dejlová, Louny 7 87
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 7 87
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 7 87
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 7 87
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 7 87
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 7 87
JC0001 Patrik Palm, Hořice 7 87
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 7 87
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 7 87
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 7 87
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 7 87

I. A třída (36. – 61. místo)
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 4 86
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 4 84
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 10 83
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 80
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 10 80
JC0026 Simona Houšková, Jičín 10 79
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 7 78
JC0007 Jiří Roza, Hořice 4 78
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 13 77
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 7 74
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 13 73
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 4 73
JC0008 Dana Rozová, Hořice 7 72
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 11 70
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 10 70
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 13 69
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 5 66
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 4 65
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 7 62
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 7 62
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 7 56
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 16 55
JC0061 Petr Štrait, Butoves 0 50
JC0051 Olda Čapek, Jičín 10 43
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín 13 41
JC0047 Václav Kameník, Jičín 7 40

I. B třída (62. – 69. místo)
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno 16 34
JC0066 B. Šimon, Jičín 4 29
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 1 28
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice 0 23
JC0065 Josef Mládek, Jičín 1 22
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12
JC0071 Jan Havrda, Jičín 0 10
JC0072 M. Reslová, Jičín 0 10

Okresní přebor (70. – 72. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0070 Jakub Růžička, Žeretice 0 1

Družstva:

VYDROVI 30 288
POMAPO 39 276
MY 33 261
Slovan Louny 21 261
Sokol Dětenice 21 261
Slovan Liberec 21 261
Sokol Libuň 21 261
SK Jičín 21 261
NOPA Hořice 21 255
KEMPES TÝM 30 252
HAKLOVA 15 234
PAT MAT 21 225
LUKY TÝM 30 205
Bělohrad power 17 192