Domácí hráči vzdorovali do 10. minuty, kdy P. Zajíček dal na 1:0. Ve 20. minutě stejný hráč obehrál o míč domácího gólmana, ale dal pouze vedle branky!  Ve 22. minutě domácí trochu kuriózní brankou do růžku branky vyrovnali na 1:1. Hned ve 23. minutě vystřelil V. Matějka a bylo to 2:1 pro Jičín. Ve 36. minutě po přihrávce od Halásze zvýšil P. Zajíček na 3:1. Ve 41. minutě po centru Nováka střílel Fejfar jen těsně nad růžek domácí branky. Jičín získával stále větší územní převahu, ale příležitosti Svorníka, Holera, Halásze a dalších zůstávaly bez gólového zakončení. Síť v domácí brance rozvlnil až v 54. minutě V. Matějka.

Z ojedinělého protiútoku hoříněvští hráči v 65. minutě nastřelili tyč Švorcovy branky. Ve stejně minutě po centru Zítky skóroval Schlesinger, který upravil skóre na konečných 5:1 pro Jičín.

Sokol Hoříněves U17 – SK Jičín U17 1:5 (1:2). Branky: Černý – P. Zajíček 2, V. Matějka 2, Schlesinger.   (jh)

Fotbalový krajský přebor: TJ Jiskra Hořice - SK Jičín.