Za úmorného vedra se dohrával dobře obsazený fotbalový memoriál Karla Medlíka. Ve finále hostili fotbalisté Lomnice nad Popelkou borce z Miletína, kteří ve skupině neztratili ani bod. Mírným favoritem však byl domácí celek, který nastupuje v I. A třídě Libereckého kraje, zatímco Miletín hraje „pouze“ I. B třídu. A celek ze severních Čech svoji roli potvrdil, když dokázal ve finálovém duelu zvítězit 3:1. Hráči Lomnice byli od začátku zápasu aktivnější a dostávali se do velkých šancí. Tu první zužitkovali v 16. minutě. Na druhou branku si 100 přítomných diváků muselo počkat až do druhé půle. V 56. minutě podruhé lovil míč ze sítě Richter, když ho překonal Žabokrtský. Snížení obstaral hned o tři minuty později Vondrouš. Jenže definitivní tečku za finále udělal v 85. minutě Drahoňovský, který proměnil nařízenou penaltu.

Memoriál Karla Medlíka

Finále

Lomnice n. P. – Miletín 3:1 (1:0). Branky: 16. Fedorko Jan, 56. Žabokrtský Marek, 85. Drahoňovský Daniel (pen.) – 59. Vondrouš Filip. Rozhodčí: Otava. Diváci. 100.

O 3. místo

Lázně Bělohrad – Železnice 1:3 (0:2). Branky: 69. Loner Jakub – 29. Haken Lukáš, 31. Míka Jan (pen.), 60. Crha Patrik. Rozhodčí: Vitvar. Diváci: 150.