Dvanáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro dvanácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Patrik Matouš (JC0053). Ten měl nejlepší tipy a nejpřesněji odhadl Supertrefu! Ti, kteří dvanácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na zajímavou výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 12. kola

1. Jičín – Červený Kostelec 1  (5:1)
2. Hořice – Olympia HK/Kratonohy 2  (1:4)
3. Lokomotiva HK – Sobotka 1  (3:0)
4. Jaroměř – Lázně Bělohrad 2  (0:2)
5. Velké Poříčí – Třebechovice 1  (2:0)
6. Vrchlabí B – Kopidlno 1  (6:1)
7. Dolní Kalná – Nová Paka 1  (3:1)
8. Miletín – Staré Buky 2  (3:5)
9. Jičín B – Žacléř 2  (2:5)
10. Skřivany – Železnice 1   (5:2)

Supertrefa: 51 branek.

Pořadí po 12. kole

Jednotlivci:

Fortuna liga (1. místo)
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 7 110

Fortuna národní liga (2. – 7. místo)
JC0042 Josef Vydra, Hořice 7 109
JC0056 Veronika Čapková, Nová Ves 10 108
JC0005 Dominik Palm, Hořice 7 106
JC0040 Milan Šimek, Soběraz 7 103
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 10 102
JC0044 Aneta Vydrová, Hořice 4 100

ČFL (8. – 14. místo)
JC0031 Jaromír Dvořák, Jičín 10 97
JC0032 Štěpán Dvořák, Jičín 10 97
JC0030 Vladislav Nováček, Jičín 10 97
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 10 97
JC0025 Dušan Koros, Jičín 7 97
JC0034 František Polák, Jičín 4 97
JC0035 Dagmar Poláková, Jičín 4 97

Divize (15. – 34. místo)
JC0015 Ludmila Bittnerová, Jičín 7 94
JC0013 Jiřina Černá, Jičín 7 94
JC0023 Miloslav Dejl, Liberec 7 94
JC0010 Martin Dejl, Louny 7 94
JC0016 Alois Dejl, Jičín 7 94
JC0018 Iveta Dejlová, Jičín 7 94
JC0012 Lucie Dejlová, Louny 7 94
JC0017 Helena Dejlová, Jičín 7 94
JC0024 Martina Dejlová, Louny 7 94
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 7 94
JC0009 Stanislav Fejfar, Bartoušov 7 94
JC0022 Kateřina Halčáková, Jičín 7 94
JC0019 Zdeněk Sýkora, Roveň 7 94
JC0020 Stanislav Sýkora, Roveň 7 94
JC0021 Zdenka Sýkorová, Roveň 7 94
JC0014 Radka Sýkorová, Roveň 7 94
JC0027 Stanislav Kozák, Železnice 4 94
JC0036 Michal Matura, Semily 4 94
JC0003 Marta Novotná, Hořice 4 94
JC0043 Hana Vydrová, Hořice 4 94

Krajský přebor (35. – 41. místo)
JC0052 Květoslav Košťák, Veliš 7 93
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 7 91
JC0001 Patrik Palm, Hořice 4 91
JC0058 Kateřina Styblíková, Slatiny 10 90
JC0054 Zdeněk Matouš, Jičín 7 90
JC0033 Aleš Fejfar, Bartoušov 10 87
JC0026 Simona Houšková, Jičín 7 86

I. A třída (42. – 61. místo)
JC0057 Jaromír Styblík, Slatiny 10 84
JC0045 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 13 83
JC0063 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 10 83
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 4 82
JC0050 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 2 82
JC0038 Miloš Jón, Chomutice 7 80
JC0007 Jiří Roza, Hořice 1 79
JC0064 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 7 77
JC0008 Dana Rozová, Hořice 4 76
JC0029 Miroslav Kracík, Jičín 7 73
JC0060 Tomáš Houška ml., Jičín 4 73
JC0055 Romana Matoušová, Jičín 7 72
JC0053 Patrik Matouš, Jičín 13 69
JC0062 Zdenka Styblíková, Slatiny 7 69
JC0049 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové -1 61
JC0059 Jiří Vitík, Jičín 1 56
JC0061 Petr Štrait, Butoves 4 54
JC0051 Olda Čapek, Jičín 4 47
JC0047 Václav Kameník, Jičín 4 44
JC0069 Josef Syřiště, Kopidlno 7 41

I. B třída (62. – 69. místo)
JC0041 Jaromír Jelínek, Jičín -2 39
JC0067 Sváťa Kyzivát, Veliš 4 32
JC0066 B. Šimon, Jičín -1 28
JC0065 Josef Mládek, Jičín 4 26
JC0039 Josef Kotnik, Cyhjice 0 23
JC0068 Monika Vlková, Jičín 0 12
JC0071 Jan Havrda, Jičín 0 10
JC0072 M. Reslová, Jičín 0 10

Okresní přebor (70. – 72. místo)
JC0037 Jan Bil, Stará Paka 0 8
JC0048 Vojtěch Kazda, Vrchovina 0 4
JC0070 Jakub Růžička, Žeretice 0 1

Družstva:

VYDROVI 15 303
MY 30 291
POMAPO 12 288
KEMPES TÝM 30 282
Slovan Louny 21 282
Sokol Dětenice 21 282
Slovan Liberec 21 282
Sokol Libuň 21 282
SK Jičín 21 282
NOPA Hořice 12 267
PAT MAT 27 252
HAKLOVA 12 246
LUKY TÝM 24 229
Bělohrad power 5 197