Sportovní reportéři Deníku pro vás přichystali svůj výběr osmi fotbalistů, kteří na sebe svými výkony během podzimu kladně zapůsobili. A vy pak hlasováním v naší anketě (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy (1x za 5 minut) můžete posílat do pondělí 13. listopadu do 23.59.

NOMINACE DENÍKU (NEJ hráč podzimu OP)

Miloš Kovář (FK Kopidlno B) – Rezerva Kopidlna na podzim ohromila okresní přebor. Hlavně její útočná síla byla pro většinu soupeřů smrtelná. Z týmu by se rozhodně dalo vybrat více hráčů, Miloš Kovář však nastřádal devět branek v devíti zápasech. Navíc chodil vypomáhat i áčku v I. B třídě.

Marek Kroupa (TJ TK Žlunice) – Na podzim stihl Marek Kroupa odehrát osm duelů, ale i tak Žlunicím výrazně pomohl k druhém místu, když je se sedmi vstřelenými brankami nejlepším střelcem týmu.

Tomáš Berger (TJ Sokol Lužany) – Jeho jméno v anketě nepřekvapí. Bez něj by Lužany nebyly tam, kde jsou. Špílmachr týmu naskočil do všech jedenácti podzimních duelů v okresním přeboru, z týmu měl největší minutáž, navíc vstřelil sedm branek.

Martin Kanta (TJ Sokol Nemyčeves) – Vychytal výhru nad vedoucím Kopidlnem, nulu udržel v Lužanech. Martin Kanta se v brance Nemyčevsi během podzimu střídal s Lukášem Hrdličkou. Nastupoval i v poli a pomohl ke čtvrtému místu s minimální ztrátou na týmy na bedně.

Vojtěch Svoboda (FC Milíčeves) – Milíčeves nasázela v jedenácti duelech 25 branek. Hned osmkrát se trefil Vojtěch Svoboda. Tým přezimuje na solidním pátém místě a na jaře si bude chtít ještě polepšit.

Pavel Zedek (TJ Sokol Jičíněves) – Nováček soutěže z Jičíněvsi rozhodně nezklamal. V půlce sezony je přesně v polovině tabulky. Ani jeden duel nevynechal kapitán týmu Pavel Zedek, který patřil k lídrům týmu, stihl vstřelit i čtyři branky.

Jakub Šolc (Sokol Dětenice) – Dětenice hned na začátku podzimu porazily béčko Kopidlna. Dařilo se jim především doma, ale výkony byly trošku jako na houpačce. Spolehnout se mohly na gólový přínos Jakuba Šulce, který se prosadil sedmkrát. A sedmá pozice patří týmu i po odehrání jedenácti kol.

Radek Hlavatý (TJ Sokol Libáň) – Nesmíme opomenout na nejlepšího střelce podzimní části sezony. Hlavatý stihl během devíti zápasů rovných deset branek a postaral se téměř o polovinu všech branek Libáně. Ta by však chtěla být určitě výš než na současném osmém místě tabulky.