Jedenáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro jedenácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Miloslava Wagenknechtová (JC0056). Ta se nejlépe popasoval se zápasy tohoto kola a nejpřesněji odhadla Supertrefu.

Ti, kteří jedenácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci na dílčí výhru.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 11. kola

1. Jičín – Libčany 2 (2:3)
2. Vrchlabí – Lázně Bělohrad 1 (1:0)
3. Sobotka – Chlumec 2 (0:2)
4. Třebeš – Hořice 1 (5:1)
5. Dobruška – Červený Kostelec 0 (1:1)
6. Staré Buky – Miletín 2 (0:2)
7. Nemyčeves – Dvůr Králové B 2 (1:4)
8.  Železnice – Nová Paka 0 (1:1)
9. Kopidlno – Vrchlabí B 1 (3:1)
10. Libáň – Dětenice 2 (0:2)

Supertrefa: 31 branek

Pořadí po 11. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 7 96

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 7. místo)
JC0009 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 91
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 10 90
JC0049 Květoslav Košťák, Veliš 7 90
JC0012 Michal Matura, Semily 10 87
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 10 87
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 7 87

FORTUNA ČFL (8. – 9. místo)
JC0011 František Polák, Jičín 10 84
JC0029 Lenka Dejlová, Louny 7 84

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (10. – 28. místo)
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 10 81
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 10 81
JC0001 Patrik Palm, Hořice 10 81
JC0032 Ludmila Bittnerová, Jičín 7 81
JC0033 Jiřína Černá, Jičín 7 81
JC0030 Martin Dejl, Louny 7 81
JC0039 Alois Dejl, Jičín 7 81
JC0036 Miloslav Dejl, Liberec 7 81
JC0034 Lucie Dejlová, Louny 7 81
JC0038 Helena Dejlová, Jičín 7 81
JC0037 Iveta Dejlová, Jičín 7 81
JC0035 Martina Dejlová, Louny 7 81
JC0028 Kateřina Halčáková, Louny 7 81
JC0027 Zdeňek Sýkora, Roveň 7 81
JC0025 Stanislav Sýkora, Roveň 7 81
JC0026 Zdeňka Sýkorová, Roveň 7 81
JC0031 Radka Sýkorová, Roveň 7 81
JC0043 Patrik Matouš, Jičín 4 81
JC0044 Romana Matoušová, Jičín 4 81

AM GNOL I. A TŘÍDA (29. – 41. místo)
JC0051 Dušan Koros, Jičín 4 78
JC0052 Milan Šimek, Soběraz 10 75
JC0022 Veronika Čapková, Nová Ves n. P. 4 75
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 10 72
JC0004 Dana Rozová, Hořice 7 72
JC0059 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 4 70
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 13 69
JC0003 Marta Novotná, Hořice 7 69
JC0020 Jaromír Dvořák, Jičín 4 69
JC0021 Marie Dvořáková, Jičín 4 69
JC0019 Vladislav Nováček, Jičín 4 69
JC0024 Jaromír Styblík, Slatiny 4 69
JC0050 Pavel Fikar, Tereziny Dary -2 69

JAKO I. B TŘÍDA (42. – 50. místo)
JC0042 Simona Houšková, Jičín 4 66
JC0054 Miloš Jón, Chomutice 4 66
JC0013 Josef Vydra, Hořice 4 66
JC0055 Stanislav Kozák, Železnice 10 63
JC0023 Kateřina Styblíková, Slatiny 7 63
JC0008 Robert Zhouf, Konecchlumí 7 63
JC0045 Zdeňek Matouš, Jičín 4 60
JC0053 Jaromír Jelínek, Jičín -1 59
JC0061 Zdenka Styblíková, Slatiny 7 58

OKRESNÍ PŘEBOR (51. – 66. místo)
JC0005 Jiří Roza, Hořice 1 57
JC0007 Václav Zhouf, Konecchlumí 4 55
JC0057 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 10 49
JC0016 Aleš Fejfar, Bartoušov 5 49
JC0060 Klára Styblíková, Slatiny 4 49
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 4 45
JC0047 Miroslav Kracík, Jičín 4 44
JC0058 Josef Masopust, Mlázovice 4 41
JC0048 Václav Kameník, Jičín -2 27
JC0018 Stanislav Fejfar, Bartoušov 2 25
JC0066 Jan Bradna, Vitiněves 13 13
JC0064 Zdeněk Bajer, Jičín 0 13
JC0063 Bedřich Šimon, Jičín 0 7
JC0062 Oldřich Čepek, Jičín 0 4
JC0017 Marek Fejfar, Bartoušov -1 4
JC0065 Jakub Růžička, Nemyčeves 0 -5

Pořadí - družstva:

1. místo
POMAPO 30 258
2. místo
VYDROVI 21 252
3. místo
Slovan Louny 21 243
SK Sobotka 21 243
Slovan Liberec 21 243
Sokol Libuň 21 243
SK Jičín 21 243
8. místo
Tom tým 24 228
9. místo
PAT-MAT 12 222
10. místo
BUKOVÁCI 19 209
11. místo
KEMPES TÝM 15 207
MY 12 207
13. místo
HAKLOVA 18 201
14. místo
NOPA Hořice 21 195
15. místo
KEMPES TÝM 2 18 168
16. místo
FEJFÁRCI 6 78