Desátým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro desáté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Husova 48, Jičín) Aneta Vydrová (JC0015). Ta se nejlépe popasoval se zápasy tohoto kola a nejpřesněji odhadla Supertrefu.

Ti, kteří desáté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci na dílčí výhru.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 10. kola

1. Červený Kostelec – Jičín  1 (1:0)
2. Hořice – Dobruška  1 (2:1)
3. Jaroměř – Sobotka  2 (3:6)
4. Lázně Bělohrad – RMSK Cidlina  2 (0:5)
5. Miletín – Nemyčeves  1 (5:1)
6. Nepolisy – Kopidlno  1 (4:1)
7. Nová Paka – Skřivany  0 (2:2)
8.  Dvůr Králové B – Železnice  1 (3:1)
9. Jičíněves – Libáň  0 (2:2)
10. Žlunice – Milíčeves  1 (3:2)

Supertrefa: 46 branek

Pořadí po 10. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 16 89

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 5. místo)
JC0049 Květoslav Košťák, Veliš 13 83
JC0009 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 10 83
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 13 80
JC0046 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 13 80

FORTUNA ČFL (6. – 10. místo)
JC0029 Lenka Dejlová, Louny 13 77
JC0012 Michal Matura, Semily 13 77
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 13 77
JC0043 Patrik Matouš, Jičín 10 77
JC0044 Romana Matoušová, Jičín 10 77

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (11. – 26. místo)
JC0011 František Polák, Jičín 13 74
JC0032 Ludmila Bittnerová, Jičín 10 74
JC0033 Jiřína Černá, Jičín 10 74
JC0030 Martin Dejl, Louny 10 74
JC0039 Alois Dejl, Jičín 10 74
JC0036 Miloslav Dejl, Liberec 10 74
JC0034 Lucie Dejlová, Louny 10 74
JC0035 Martina Dejlová, Louny 10 74
JC0037 Iveta Dejlová, Jičín 10 74
JC0038 Helena Dejlová, Jičín 10 74
JC0028 Kateřina Halčáková, Louny 10 74
JC0051 Dušan Koros, Jičín 10 74
JC0027 Zdeňek Sýkora, Roveň 10 74
JC0025 Stanislav Sýkora, Roveň 10 74
JC0026 Zdeňka Sýkorová, Roveň 10 74
JC0031 Radka Sýkorová, Roveň 10 74

AM GNOL I. A TŘÍDA (27. – 38. místo)
JC0050 Pavel Fikar, Tereziny Dary 13 71
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 10 71
JC0001 Patrik Palm, Hořice 10 71
JC0022 Veronika Čapková, Nová Ves n. P. 7 71
JC0040 Tomáš Houška ml., Jičín 4 71
JC0059 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 10 66
JC0020 Jaromír Dvořák, Jičín 10 65
JC0021 Marie Dvořáková, Jičín 10 65
JC0019 Vladislav Nováček, Jičín 10 65
JC0004 Dana Rozová, Hořice 10 65
JC0024 Jaromír Styblík, Slatiny 10 65
JC0052 Milan Šimek, Soběraz 10 65

JAKO I. B TŘÍDA (39. – 55. místo)
JC0003 Marta Novotná, Hořice 16 62
JC0013 Josef Vydra, Hořice 10 62
JC0006 Vladimír Blíma, Hořice 7 62
JC0042 Simona Houšková, Jičín 7 62
JC0054 Miloš Jón, Chomutice 7 62
JC0053 Jaromír Jelínek, Jičín 11 60
JC0005 Jiří Roza, Hořice 13 56
JC0045 Zdeňek Matouš, Jičín 10 56
JC0008 Robert Zhouf, Konecchlumí 7 56
JC0023 Kateřina Styblíková, Slatiny 4 56
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 1 56
JC0055 Stanislav Kozák, Železnice 7 53
JC0007 Václav Zhouf, Konecchlumí 10 51
JC0061 Zdenka Styblíková, Slatiny 4 51
JC0060 Klára Styblíková, Slatiny 10 45
JC0016 Aleš Fejfar, Bartoušov -1 44
JC0002 Jindřich Novotný, Hořice 7 41

OKRESNÍ PŘEBOR (56. – 65. místo)
JC0047 Miroslav Kracík, Jičín 0 40
JC0057 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 10 39
JC0058 Josef Masopust, Mlázovice 10 37
JC0048 Václav Kameník, Jičín 0 29
JC0018 Stanislav Fejfar, Bartoušov 8 23
JC0064 Zdeněk Bajer, Jičín 0 13
JC0063 Bedřich Šimon, Jičín 0 7
JC0017 Marek Fejfar, Bartoušov 2 5
JC0062 Oldřich Čepek, Jičín 0 4
JC0065 Jakub Růžička, Nemyčeves -5 -5

Pořadí - družstva:

1. místo
VYDROVI 39 231
2. místo
POMAPO 39 228
3. místo
Slovan Louny 33 225
4. místo
SK Sobotka 30 222
Slovan Liberec 30 222
Sokol Libuň 30 222
SK Jičín 30 222
8. místo
PAT-MAT 30 210
9. místo
Tom tým 21 204
10. místo
MY 30 195
11. místo
KEMPES TÝM 21 192
12. místo
BUKOVÁCI 27 190
13. místo
HAKLOVA 30 183
14. místo
NOPA Hořice 33 174
15. místo
KEMPES TÝM 2 30 150
16. místo
FEJFÁRCI 9 72