Jičín - Hořice 1:1, pen. 6:5

Fakta – branky: 85. Šaroun – 41. Jeník (vl.). Rozhodčí: Filip (Rychnov nad Kněžnou). ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Jičín: Puš – Řeháček, Ulvr, Jeník, Odvárko – Nálevka (83. Matějka), Sajdl (73. Šaroun), Vích, Kocourek – Mika, L. Kanaval. Hořice: Žižka – P. Kuneš, Pour, D. Palm, Neumann (46. Šeda), P. Palm (76. Vávra), Rozsévač, Nečesaný, Šedivý (88. Lacina) – Kněžourek, Pečenka.

Sobotka - L. Bělohrad 4:2

Fakta – branky: 25. Klečal z pen., 53. Mészáros, 62. Miler, 67. Bárta – 45. Šrám, 58. Rychecký. Rozhodčí: Trejbal (Hradec Králové). ŽK: 2:4. Diváci: 101. Poločas: 1:1. Sobotka: Mäisar – Šotka, Materna, Klečal, Juriga (76. Čerych) – Prskavec, Knobloch, Halbych (64. Kunst), Král (52. Bárta) – Miler (90. Průša), Mészaros. Lázně Bělohrad: Šebesta – Hrnčíř, Malý, Kazda, Horáček (52. Kracík) – Kluz (66. R. Šorm), Machát, Šrám, Mesner – Rychecký (75. Balcar), Odvárko.

Vysoká n. L. - Slavia HK 3:0

Fakta – branky: 18. Bělka, 34. J. Pražák, 90. (+2) Homolka. Rozhodčí: Tryzna (Červený Kostelec). ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Vysoká nad Labem: Pavliš – Hovorka, Ptáček, Jelínek, Prorok – Bláha (87. Adámek), Homolka, Růžička, Škvrňák – Bělka, J. Pražák. Slavia Hradec Králové: Moník – Václavíček, Šolc, Lán, Mottl – Derner, Hloušek, Erber, Chobotský (7. Fišera) – Havrda (46. Zapletal), Řezáč (71. Mukařovský).

Třebeš - Rychnov 4:2

Fakta – branky: 23. Ji. Zeman, 28. a 36. Ryšavý, 45. Kincl – 17. z pen. Pohl, 51. Nožka. Rozhodčí: F. Svoboda (Červený Kostelec). ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 4:1. Třebeš: Heřman – Tesař, Ji. Zeman (83. Vlach), Hruška, Kunc – Kincl, Štajer, Krykorka, Kosyak (77. Franta) – Ryšavý (68. Tošovský), Jak. Zeman. Rychnov nad Kněžnou: Vrána – Pups, Bárnet, O. Stieber, Mňuk – Švarc (46. Veselý), Pohl, Počtýnský, Drašnar – Bastos, Nožka (89. Hillebrand).

Nový Bydžov – Libčany 0:1

Fakta – branka: 76. Hubička. Rozhodčí: Pa. Vítek (Náchod). ŽK: 1:3. Diváci: 185. Poločas: 0:0. Nový Bydžov: Strýhal – Vincour, P. Mokošín, Obermajer, Zich – Mejstřík (87. Janda), Ševčík, Trejbal, Hlušička (80. J. Vácha) – Voldán (46. V. Mokošín), K. Vácha (64. T. Vaněk). Libčany: Rolejček – Hůlka, Mařas, Jiřík, Pohořálek – Krejčík (89. Rompotl), Šejvl, Chromek, Blažej (92. Peš) – Mokrý (59. Friedl), Hubička (81. Libřický).

Vrchlabí - Kostelec n. O. 3:2

Fakta – branky: 18. Wojcik, 66. Fišar, 89. Kout – 15. a 39. Zajíček. Rozhodčí: Hron. ŽK: 0:2. Diváci: 167. Poločas: 1:2. Vrchlabí: Švejdar – Hanuš, Hájek, P. Kraus, T. Navrátil – Hladík (74. T. Hampl), Kout, Blažej, Wojcik (66. Šulc) – Žďárský (56. Fišar), Tomčík. Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Vodička, Kadavý, M. Cvejn, Jedlička – J. Cvejn, L. Říha, Hochmann, Kollár (90. J. Ježek) – Zajíček, M. Ševčík (78. D. Cvejn)

Dobruška - Jaroměř 1:2

Fakta – branky: 8. Majer – 17. Bano, 50. Votrubec. Rozhodčí: Kubec (Hradec Králové). ŽK: 2:1. Diváci: 111. Poločas: 1:1. Dobruška: Klofanda – D. Eimann, Š. Brožek, Huňák, M. Eimann (46. M. Brožek) – Vrabec, Majer, Mikušík, Krahulec – Kořínek (78. Malý), Čopík (74. Šotola). Jaroměř: Ondráček – Horák, Müller, Michálek (36. Valášek) – Knap, Čenovský, Votrubec, Böhm (74. Toman) – Bano, Exnar (78. Holub), Častvaj (70. Emlar).

Č. Kostelec - Chlumec 3:0

Fakta – branky: 39. (z pen.), 66. a 82. Hlava. Rozhodčí: Mucha (Vojenice). ŽK: 3:1. Diváci: Poločas: 1:0. Červený Kostelec: Středa – Tipelt, Vejman, Bárta, Kováčik – Kratěna (80. Veseleňák), Petrů, Barták, Srkal – Hlava (90. Fireš), Hundák (85. Nývlt). Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Dušek, Chaloupka, Vopátek, M. Kučera – Novotný, Pilař, Staněk (79. Heger), Kycelt – Hartman, Šafránek (81. Špás).

Zatímco před týdnem nasázeli divizní fotbalisté Náchoda (v modro-bílém) soupeři ze Slatiňan čtyři branky, o uplynulém víkendu vyšli v Turnově střelecky naprázdno.