Proč jste se vrhli do kandidatury? A cítíte šanci?
Já osobně s určitou vidinou změny ve fotbalovém prostředí, jak tady na okrese tak hlavně ve vedení FAČR. Kandidátku sestavoval Jirka Skuček, který mě oslovil a já nabídku přijal. Ano, myslím že šance tu je, i když Marek je silný kandidát.

Stávající předseda OFS Marek Pilný je známá osoba. Je podle vás opravdu zosobněním špatné doby ve fotbale a co mu vyčítáte?
Nejvíce asi, že chce všechno řídit sám a z mého pohledu ani sekretáře a VV nepotřebuje. Určitě byl součástí špatné doby a neměl zájem s tím něco dělat.

Jak se Pilný projevuje v okresních záležitostech?
Organizaci a vedení OFS zvládá nad rámec své funkce. Jak jsem již odpovídal, on je předseda, sekretář a VV dohromady. Přirovnal bych ho k Babišovi, ten také dle svých slov zvládá a dělá všechno sám a říká nikdy neodstoupím, nikdy!

Na vaší straně je Vrchlabí. Naopak s Pilným jde největší klub v okrese MFK Trutnov a údajně rovněž divizní Dvůr Králové. Vidíte v tom problém?
Žádný problém v tom nevidím. Co se týká Dvora, tak podle mých informací se přiklání na stranu Marka. Je to na každém, koho si zvolí.