Východočeské derby mezi fotbalisty Hradce Králové a Pardubic (2:0) bylo jedním z víkendových hitů nejen krajského dění, ale i celého 8. kola FORTUNA:LIGY. Hrálo se v pátek od 19 hodin v Mladé Boleslavi a domácí jej ovládli zásluhou branek Krále a Vašulína.

Ve hře je i pětice reprezentantů regionu v ČFL a divizní skupině C, přičemž výhody domácího prostředí mohl využít pouze Trutnov. Však také přehrál Tochovice výsledkem 4:2!

Velký šlágr před sebou má také krajský přebor. Na hřiště ambiciózní Police v neděli dorazí bodově stále stoprocentní lídr tabulky z Nového Bydžova. Pokud se chtějí domácí vrátit do boje o nejvyšší příčku, potřebují dosavadního suveréna soutěže porazit. V Polici se očekává nejvyšší návštěva sezony.

Fortuna ČFL, skupina B - Rezervu Hradce Králové v 8. kole čekala těžká řehole. Tým kouče Karla Krejčíka se představil na hřišti Přepeř, tedy týmu, kde to před týdnem pořádně schytaly Zbuzany (7:0). Chlumec nad Cidlinou po odvolání kouče Šmardy zajíždí na hřiště juniorky Pardubic.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Ve Fortuna Divizi C v sobotu Trutnov přivítal v tabulce poslední Tochovice a v utkání domácí potřebovali nutně vyhrát. Povedlo se! Náchod v neděli zajíždí do Hlinska, tým Dvora Králové nad Labem na horkou půdu Benátek nad Jizerou.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Jednoznačným tahákem 8. kola krajského přeboru bude nedělní duel v Polici nad Metují, kam přijede lídr tabulky z Nového Bydžova. Tři z osmi zápasů se hrály už v sobotu.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Krajské soutěži I. A třídy zatím vévodí tým Solnice a asi málokdo pochybuje nad tím, že si další výhru připíše na hřišti outsidera Velkého Poříčí. Velmi zajímavé duely mužstev z horní poloviny tabulky se v neděli hrají v České Skalici a Broumově.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

A skupina I. B třídy nabídla sobotní bitvu rezerv Dvora Králové nad Labem a Vrchlabí. Domácí zvítězili po boji 2:1, když jim výhru zajistily dvě trefy Martina Otradovského. Zajímavý byl už dopolední duel Úpice na hřišti Nové Paky. Domácí brankou Kuchty brzy po pauze vedli 1:0, Vlach ale v 68. minutě vyrovnal a v penaltovém rozstřelu byli šikovnější hosté. V neděli přijde na řadu podkrkonošské derby mezi Baníkem Žacléř a Dolní Kalnou.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Ve skupině B se hrála většina utkání už v sobotu. Již dopoledne rezerva hradecké Slavie rozstřílela Opočno 5:0, z Předměřic si cenný bod odvezl tým Javornice. Na neděli zbyde souboj vedoucí rezervy Třebše na půdě druhých Stěžer - jasný šlágr kola.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …