Dvanáctým kolem pokračoval fotbalový Votrok krajský přebor.

Zkušenost předčila mládí

Zajímavé střetnutí se hrálo v Kratonohách, kde domácí tým přivítal vedoucí Libčany. Kvalitní utkání mělo jasného vládce v podobě zkušeného týmu z Libčan. Ten vyhrál 4:0, když se dvěma góly blýskl Hofman. „V Kratonohách se servírovala „Libčanská bašta“, která přítomným divákům musela chutnat. A recept? To vezmeš jedno dobře připravené hřiště, přidáš dva kvalitně hrající mančafty a okořeníš velkou dávkou úspěšnosti v zakončení. Podávat ideálně za slunečného počasí,“ uvedl sekretář Libčan František Bárta. Nutno podotknout, že domácí borci měli věkový průměr 20,8 let.

Oslabené Hořice přivezly body z Kostelce

Hořice odjížděly do Kostelce nad Orlicí bez několika hráčů základní sestavy. I přesto jim vyšel první poločas, kdy se prosadily hned třikrát a nakonec si odvezly tři body za výhru 3:0.

Nový Bydžov padl doma s Třebší v penaltové loterii

Vyrovnané utkání v Novém Bydžově, který hostil Třebeš, po 90. minutách vítěze nemělo, když skončilo 1:1. Druhý bonusový bod si připsali hosté. „Remíza je asi navzdory všemu, co bylo k vidění, spravedlivá. A penalty – na ně máme v bráně Heřmana,“ řekl spokojen vedoucí mužstva Třebše Vladimír Krykorka.

Červený Kostelec další body nezískal, padl s nováčkem

Fotbalisté Červeného Kostelce nenavázali na výhru z minulého týdne, kdy přivezli body z Probluze, kde porazili Hořice. Tentokrát doma prohráli 0:1 s nováčkem soutěže z Černilova. Jedinou branku utkání zaznamenal ve 12. minutě Šmied. Pro hosty důležité body.

Hvězda kola
Michael Hofman (Libčany): Dvě branky vstřelil kanonýr Libčan Michael Hofman do branky Kratonoh. Jeho tým ve šlágru kola ukázal své zkušenosti a mladý domácí tým porazil jasně 4:0.