Hned na startu sezony nováček obral silný Náchod, poté vyhrál v Dobrušce a doma přestřílel chlumecké béčko. Následoval výsledkový útlum, ale Bělohrad oproti týmům pod sebou body ještě do konce podzimu sbíral. Remizoval s Červeným Kostelcem a Jaroměří, porazil Českou Skalici a hlavně před zimní pauzou doma vyzrál na Jičín.

Fotbalisté Jičína na podzim remizovali s Hořicemi.
PŘED STARTEM JARA: Jiný cíl nepřichází v úvahu. Jičín se chce hlavně zachránit

Cílem by měla být především záchrana, ale pro celek z lázeňského města to podle slov trenéra Tomáše Marka není hlavní priorita. „Na jaře se zaměříme na pokračování v rozvíjení aktivního stylu hry a budeme nadále klást důraz na rozvoj mladých odchovanců,“ říká a vzápětí dodává: „Chceme předvádět atraktivní fotbal, který osloví a pobaví naše fanoušky, a zároveň chceme, aby byla naše hra identifikovatelná a charakteristická pro styl, který se snažíme v týmu prosadit.“

V realizačním týmu Marka v zimě doplnil Jakub Lánský. Ten v Lázních Bělohradě dlouhé roky hrával, poté se přesunul do Jičína. Tam na podzim svoji bohatou kariéru kvůli zdravotním problémům ukončil a vydal se na trenérskou dráhu.

Hořický Pavel Drozd (v černobílém) během utkání v Jičíně, které na podzim skončilo 1:1.
PŘED STARTEM JARA: Hořice plánují zkvalitnit herní projev. Kdo se vrací?

Klub z Jičínska se na jaře bude muset obejít bez amerického útočníka Elishy George Pierce, jenž na podzim zaznamenal dvě branky. K dalším změnám v kádru nedošlo.

Jaro odstartuje Bělohrad už v sobotu, kdy se od 14.30 představí v Náchodě. První domácí duel odehraje pak proti Dobrušce.

SK LÁZNĚ BĚLOHRAD (14. místo, 15 bodů)

SOUPISKA – brankáři: Jakub Horák (2006), Miroslav Dobřichovský (1995). Obránci: Jiří Odvárko (1986), Jan Klůz (2002), Jakub Hrnčíř (1993), Vojtěch Marek (1987), Jiří Kracík (2002), Martin Truneček (2000). Záložníci: Jakub Loner (1982), Martin Kiec (2001), Jan Kněžourek (2005), Jiří Wagenknecht (1993), Marek Wagenknecht (2003), David Kulhánek (2001), Lukáš Nezbeda (2002), Jakub Jezbera (2002), Adam Balcar (2002). Útočníci: Lukáš Pour (2005), Pavel Horáček (2001), Tomáš Nezbeda (1998), Miroslav Rychecký (1988).
REALIZAČNÍ TÝM – trenér: Tomáš Marek. Asistenti: Jakub Lánský, Jan Kyzlink. Vedoucí mužstva: Lukáš Fejfar.
ZMĚNY V KÁDRU – odchody: Elisha George Pierce. Příchody: nikdo.


Načítám tabulku ...