Sobota 19. října
Divize skupina C: Náchod – Dvůr Králové nad Labem (hřiště Běloves), Trutnov – Letohrad (oba 15.30).
Krajský přebor: Slavia Hradec Králové – Dobruška (10.15), Jičín – Police nad Metují (12.30), Libčany – Kostelec nad Orlicí, Vysoká nad Labem – Nový Bydžov (oba 15.30).
I. A třída: Trutnov B – Česká Skalice (10.00, hřiště Trutnov-Horní Staré Město), Nepolisy – Týniště nad Orlicí, Roudnice – Třebechovice pod Orebem, Kunčice – Nové Město nad Metují, Velké Poříčí – Solnice, Lokomotiva Hradec Králové – Lázně Bělohrad (vše 15.30).
I. B třída skupina A: Miletín – Kobylice, Vrchlabí B – Staré Buky (hřiště umělá tráva), Úpice – Nová Paka, Jičín B – Železnice, Dolní Kalná – Žacléř (vše 15.30).
I. B třída skupina B: Meziměstí – Vamberk, Kosičky – Opočno, Nový Hradec Králové – České Meziříčí, Přepychy – Třebeš B, Lípa nad Orlicí – Hejtmánkovice, Předměřice – Slavia Hradec Kr. B (vše 15.30).