Ve 35. minutě potáhl míč po levé straně Sajdl, přihrál před vápno Matějkovi, ten posunul doprava na nabíhajícího Vladeku, který z poměrně velkého úhlu střelou na vzdálenější tyč dostal Jičín do vedení. Ve 38. minutě se na rohu velkého vápna dostal k míči domácí Jiří Cvejn a střelou do šibenice nedal Masiarovi šanci – 1:1.

V 60. minutě kopali domácí roh, z toho se hlavičkou k levé tyči prosadil Danel Cvejn, jenž dostal domácí tým do vedení 2:1. V těchto chvílích Jičín úplně přestal hrát a důsledkem toho byl pokutový kop, když Masiar fauloval unikajícího domácího hráče. Řeháček nabídnutou výhodu využil a zvýšil už na 3:1 pro Kostelec.

Domácí na těžkém terénu lépe kombinovali a dostávali se do šancí. Obraz hry nezměnily ani tři střídání Jičína a přeskupení sestavy. V závěru pečetili v 87. minutě domácí brankou Plocka svoje vítězství 4:1.

„Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu. V první půli jsme byli bojovnější a šli po pěkné akci do vedení. To nám však dlouho nevydrželo. Druhou půli jsme opustili od hry z půle první a byli horším týmem. Domácí šli více za vítězstvím a utkání rozhodli. Jsem zklamán přístupem mužstva ve druhé půli. Hráči si neuvědomují, jakou soutěž mají možnost hrát,“ zhodnotil porážku trenér Jičína Pavel Obermajer.

V posledním utkání podzimu hostí Jičín v sobotu od 10.30 na domácím hřišti spojený tým Olympia HK/Kratonohy.