Na kvalitním trávníku za ideálního fotbalového počasí se hned ve 3. minutě protáhl mezi dvěma obránci po levé straně Sajdl a jeho střela z úhlu „lízla“ břevno Kukalovy branky. Ve 13. minutě našel Kocourek ve vápně Vojtu Matějku a nejmladší hráč na trávníku střelou k bližší tyči dostal Jičín do vedení. Domácí zahájili 2. poločas aktivně, ve 49. minutě po rohu střílel z vápna exligový Homoláč, Puš však reflexivně vyrazil mimo. V 53. minutě po akci Pilaře hlavička Homoláče skončila nad brankou.

V 56. minutě šel sám na brankáře Nálevka, ale bohužel pro Jičín neuspěl, V závěru utkání mohla branka padnout na obou stranách, ale nepadla. Proto Jičín uhájil těsné vítězství. „Kamenem úrazu bylo neproměňování množství vyložených šancí, a tak jsme se až do konce strachovali o výhru, za kterou jsme samozřejmě rádi,“ uvedl trenér Jičína Miroslav Jeník.

Sobotka na lídra po poločase neměla

Fotbalisté Sobotky nastoupili na hřišti vedoucích Libčan, kde vedli až do 45. minuty, jenže gól do šatny vše zlomil a favorit si došel pro výhru 5:1. Dvěma góly se blýskl domácí Hofmann.