Další fotbalový víkend, který bude bavit fanoušky. Čtyři soutěže organizované Královéhradeckým KFS nabízejí atraktivní menu a v každé výkonnostní třídě bude k vidění dostatek zajímavých soubojů.

Fotbalisté Trutnova se v týdnu připravovali na další utkání Fortuna Divize C. To v rámci 26. kola je čeká na hřišti letos silného Letohradu.
Třaskavé divizní derby rozhodl Vitebský, Trutnov veze výhru z Letohradu

Tak například krajský přebor v neděli od 14.30 přinese souboj lídra tabulky Nového Bydžova s druhou hradeckou Slavií. Hosté ještě mohou oddálit postupové oslavy rivala, tomu ale k definitivě první příčky stačí pouhý bod.

Jeden zápas se hrál již v pátek a o záchranu bojující Hořice v něm výsledkem 4:1 vyplenili půdu favorizovaných Libčan.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Momentka z utkání Třebeš vs. JaroměřMomentka z utkání Třebeš vs. JaroměřZdroj: Václav Mlejnek

Také I. A třída nabízí atraktivní souboje. V sobotu by mohl nejvíc bavit duel hraný v Kunčicích, kam přijedou fotbalisté Lázní Bělohrad. Hitem nedělního programu bude jistě šlágr vedoucí Solnice, která již oslavila postup do přeboru, proti v tabulce třetí České Skalici. Hrát se bude nezvykle až od 18 hodin.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

A skupina I. B třídy nabízí sedm utkání a takřka ve všech o něco půjde. I zde je postupující znám, když před týdnem oslavila návrat do I. A třídy po 18 letech Železnice. Prvním duelem po oslavách bude pro svěřence kouče Blažeje prestižní duel na půdě Dvora Králové nad Labem B. Právě dvorská rezerva totiž soutěž po deset kol vedla, pak ale desetkrát v řadě nevyhrála a nyní se pohybuje v klidném středu tabulky.

Důležitý duel o záchranu bude proti béčku Jičína chtít zvládnout Dolní Kalná, zbylé ohrožené celky (Žacléř, Kocbeře, Kobylice) čekají souboje na hřištích lépe postavených soupeřů.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
Třebeš - Jaroměř 1:3.
ANKETA DENÍKU: Zvolte nejlepšího hráče 26. kola fotbalového krajského přeboru

V B skupině I. B třídy se bude chtít vítězství v soutěži znovu přiblížit juniorka Třebše. Ta má v tabulce osmibodový náskok na druhé Stěžery a slavit postup už tento týden by mohla pouze v případě, že doma porazí Kosišky a konkurent zároveň zaváhá na půdě Hejtmánkovic. Nechme se tedy překvapit. Šlágrem kola by mohl být souboj čtvrté Javornice s třetí rezervou hradecké Slavie.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …