Libčany – L. Bělohrad 3:1

Fakta – branky: 4. Krejčík, 7. z pen. a 60. Jiřík – 33. Machát. Rozhodčí: Stieber (Lukavice). Hráno bez karet. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Libčany: Rolejček (49. T. Finke) – Peš, Jiřík, Rompotl, Friedl – Krejčík, Šejvl, Havrda (81. Chromek), M. Blažej – Hofman (72. Strasser), Hubička (53. Mokrý). Lázně Bělohrad: Šebesta – Kluz, Kracík, Marek, Horáček – Kulhánek, Machát, J. Loner, Balcar (65. Nezbeda) – Hrnčíř, Odvárko.

Kostelec n. O. – Rychnov 2:3

Fakta – branky: 59. Kadavý, 64. D. Cvejn – 8. z pen. a 50. Počtýnský, 44. Zajíček. Rozhodčí: Pešava (Třebechovice pod Orebem). ŽK: 0:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Jedlička, Šrámek, Kadavý, Vodička – Kvasnička (86. Vilímek), Ježek, Kollár, L. Plocek (74. Kytlík) – J. Cvejn, D. Cvejn. Rychnov nad Kněžnou: Holoubek – Pups, Kábrt, Bárnet, Brandejs – Mňuk, Stieber (87. Švarc), Pohl, Veselý – Zajíček, Počtýnský (53. Bittner (91. Hanyk).

Sobotka – Č. Kostelec 3:2

Fakta – branky: 10. a 70. z pen. Taneček, 85. Juriga – 60. Srkal, 87. Matějovic. Rozhodčí: Říha (Hradec Králové). ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Sobotka: Pavlíček – Klečal, Materna, Baster, Šotka – Král (50. Juriga), Knobloch, Miler (58. Halbych), Kunst (50. Sochor) – Mészáros (63. Pištěk), Taneček. Červený Kostelec: Středa – Kovačík, Bárta, Barták, Nývlt – Srkal, Petrů, Kratěna (75. Matějovic), Veselňák (82. Mudroch) – Hundák, Tipelt.

Vysoká n. L. – Hořice 1:2

Fakta – branky: 28. z pen. Podlipný – 43. Neumann, 59. D. Palm. Rozhodčí: Kalaš (Teplice nad Metují). ŽK: 2:2. Diváci: 65. Poločas: 1:1. Vysoká nad Labem: Pavliš – Duben, Ptáček, Prorok, Kafka – Růžička, Jelínek, Haken, Podlipný, Bláha – Bělka. Hořice v Podkrkonoší: Krejčí – P. Kuneš (88. Tomáš), D. Palm, Pour, Neumann (83. Šeda) – Nečesaný (81. P. Palm), Vávra, Rozsévač, Kněžourek – Pečenka, Šedivý (74. Melaga).

Třebeš – Dobruška 5:2

Fakta – branky: 3. a 45. Ryšavý, 59. Hruška, 84. M. Kincl, 87. L. Michal – 4. a 32. Čopík. Rozhodčí: J. Franěk (Provodov). ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:2. Třebeš: Vocl – Kunc (46. Tesař), L. Michal, Hruška, Vlach (46. Kosyak) – Černý (53. M. Kincl), Krykorka, Štajer, Sobotka – Ryšavý (55. Heřman), Fischer (55. Fridrich). Dobruška: Pěnička – M. Eimann, Böhm (46. Šotola), Effenberk, Huňák – Majer, Krahulec, M. Brožek, Čopík – Zemek, Kořínek.

Vrchlabí – Jaroměř 3:1

Fakta – branky: 13. z pen. a 65. Fink, 69. vlastní (Mertlík) – 35. Grmela. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (75. L. Hawel). Diváci: 130. Poločas: 1:1. Vrchlabí: Švejdar – L. Hawel, P. Kraus (85. Kršík), Cink (70. M. Hawel), Navrátil – Fink, M. Tauchman (46. M. Slavík), Fišar (67. J. Šimůnek), Hladík – Blažej, Tomčík. Jaroměř: J. Tomášek – Toman (55. T. Mertlík), Michálek, Pácalt, Valášek – Grmela, Votrubec, Konrád (55. Matěj Exnar), Miloš Exnar – Emlar, M. Čekal (65. O. Častvaj).

Jičín – Slavia HK 4:2

Fakta – branky: 6. Zugar, 33. Ulvr, 56. Kocourek, 90. Urban – 21. Mottl, 81. Pulkrábek. Rozhodčí: J. Franěk (Provodov). ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Jičín: Puš – Sajdl (63. Urban), Jeník, Řeháček, Odvárko – Míka, Zezulka (71. Holer), Kocourek, Zugar (78. Halasz), Matějka (66. Nálevka) – Ulvr. Slavia Hradec Králové: Veselý – Klicnar (46. Pulkrábek), Špaček, Lán, Poláček – Polanský (63. Šolc), Linhart (75. Mukařovský), Černý, Mottl – Havrda (18. Hloušek), Řezáč (55. M. Václavíček).

Vysoké Mýto smazalo manko a urvalo bod

Zápas Chlumec nad Cidlinou – RMSK Cidlina Nový Bydžov (2:2, na penalty 3:2) byl předehrán.