Trenér hostů Pavel Obermajer do lázeňského města vzal širší kádr, naopak do utkání nezasáhl Jakub Lánský, který do minulé sezony oblékal dres Lázní Bělohradu a po osmi letech zamířil právě do Jičína.

Za velkého vedra a dusna začali aktivněji hosté. Gólem byli odměněni ve 13. minutě. Po faulu domácí obrany odpískal hlavní rozhodčí Erlebach pokutový kop, který Vladeka bezpečně proměnil ve vedoucí branku - 0:1.

Na další branku se čekalo až do 80. minuty! To se konečně radovali domácí borci, když si na roh z levé strany naskočil Odvárko a nechytatelnou hlavičkou vyrovnal - 1:1. Další branka již nepadla a v penaltovém rozstřelu byli přesnější domácí, když v sedmé sérii neproměnil Fejfar.

„Poslali jsme do boje další borce, co patří do našeho již širokého kádru a bylo by hříchem jejich tréninkové úsilí nezakončit utkáním. Bělohrad nám nabídl vše, co kluci pro svůj růst potřebují. Kvalitní soupeř, vypjatá atmosféra a vyústění v penaltách. Takových utkání chci více,“ zhodnotil zápas jičínský kouč Pavel Obermajer.

Lázně Bělohrad – Jičín 1:1, pen. 5:4 (0:1). Branky: 80. Odvárko – 13. Vladeka (pen.). Rozhodčí: Erlebach. Diváci: 200.