Jičín - Jaroměř 2:0

Výhrou potvrdili domácí formu z posledních zápasů. Branky padaly až po poločase, když se vstup do toho druhého povedl Jičínu.

Hned ve 49. minutě zatáhl Vích míč po levé straně k lajně a jeho centr našel na vzdálenější tyči Kocourka. Ten hlavou pod břevno poprvé rozvlnil síť za Ondráčkem. Poté mohli vyrovnat hosté, ale to se proti dobře bránícímu Jičínu nepovedlo. Naopak v 89. minutě přidal pojistku Urban.

„Hosté byli sice herně, kombinačně lepší a častěji na míči, ale druhý poločas vyšel lépe nám a zaslouženě jsme vyhráli,“ uvedl trenér Jičína Miroslav Jeník.

Fakta - branky: 49. Kocourek, 89. Urban. Rozhodčí: Podhajský (Hradec Králové). ŽK: 4:1. Diváci: 95. Poločas: 0:0.
Jičín: Puš – Šaroun, Jeník, Řeháček, Odvárko – Ulvr, Míka – Kocourek, Vích (88. Mikolášek), Matějka (89. Klaban), – L. Kanaval (81. Urban).
Jaroměř: Ondráček – Mertlík (46. Jirásek), Michálek, Knap – Horák, Čenovský, Votrubec, Müller, Valášek (81. Emlar) – Holub (63. Exnar), Častvaj (46. Toman).

Sobotka - Vrchlabí 2:2, pen. 4:3

Na hřišti Sobotky vedli hosté zásluhou Tomčíka 1:0. Pak domácí během dvou minut dali dva góly, ale minutu před koncem z pokutového kopu srovnal hostující Hanuš. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí.

Fakta - branky: 73. Šotka, 74. Miler – 68. Tomčík, 89. Hanuš (pen.). Rozhodčí: Stieber (Lukavice). ŽK: 5:1. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Sobotka: Mäsiar – Materna, Klečal, Halbych, Šotka – Chramovský (81. Král), Knobloch, Miler, Prskavec – Mészáros, Taneček (52. Kunst).
Vrchlabí:Janalík – Hanuš, Hawel, Zajíc (58. Hampl) – Hladík, Fink, Navrátil, Kout (70. Wojcik), Matěják (79. Šulc) – Kraus (79. Fišar), Tomčík.

Hořice - L. Bělohrad 0:2

Do Hořic zavítal rival z Bělohradu a bylo se především ve druhém poločase na co dívat. Nejprve neproměnil domácí Neumann pokutový kop, poté viděli červenou kartu Nečesaný a Vávra. Nabídnutou početní
výhodu hosté využili a vyhráli 2:0.

Fakta - branky: 75. Rychecký, 80. Horáček. Rozhodčí: Tryzna (Červený Kostelec). ŽK: 3:2. ČK: 2:0. Diváci: 520. Poločas: 0:0.
Hořice: Žižka – P. Kuneš (87. Kočí), D. Palm, Pour, Neumann – Nečesaný, Vávra, Rozsévač, P. Palm (72. Rubeš) – Pečenka (87. Šeda), Kněžourek.
Lázně Bělohrad: Šebesta – Kazda, Lánský, Hrnčíř – Horáček, Machát, Loner, Kluz (79. Kracík), Topič – Rychecký (89. Zejfart), Odvárko.