Branky padali až po změně stran a všechny zaznamenali hostující hráči. Nejprve se prosadil hned po změně stran Kulhánek. Druhou bělohradskou branku zaznamenal v 75. minutě Rychecký.

Domácí snížili až pět minut před koncem, kdy se do vlastní branky trefil stoper Odvárko. Výhra je dobrou náplastí po nepovedeném prvním kole, ve kterém Bělohrad doma padl s Českou Skalicí 1:5.

Gólman Puš zajistil bod!

Jeden bod získali fotbalisté Sobotky na hřišti rezervy Trutnova. A byl to hodně vydřený bod, když až v 90 minutě se prosadil po závaru v pokutovém území gólman Sobotky Puš.

Nakonec však v penaltovém rozstřelu byli přesnější domácí (5:4). Sobotka má tak po dvou odehraných kolech čtyři body.

V příštím kole hostí tým Lázní Bělohradu silný Broumov, Sobotka přivítá Českou Skalici.

Krajská fotbalová I. B třída: TJ Sokol Třebeš B - TJ Lokomotiva Meziměstí.